Obserwuj w Google News

Kabarety znikną z Polsatu przez Miszczaka? Zastąpi je „Taniec z Gwiazdami”

2 min. czytania
14.04.2023 13:06
Zareaguj Reakcja

„Kabaret na żywo” zostanie zastąpiony przez „Taniec z Gwiazdami”. Edward Miszczak wprowadza nowe porządki w Polsacie. Czy to już koniec kabaretów w słonecznej stacji?

kabarety-znikną-z-polsatu-przez-miszczaka-zastąpi-je-taniec-z-gwiazdami
fot. Artur Zawadzki/East News, Facebook (Kabaret na żywo)

Transfer Edwarda Miszczaka z TVN do Polsatu wiązał się z szeregiem zmian w słonecznej stacji. Radykalne odświeżenie przeszło show „ Twoja twarz brzmi znajomo”. Praca straciła Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski, a wkrótce podobny los może czekać niektórych pracowników „ Tańca z Gwiazdami”. O posadę ma drżeć przede wszystkim dwoje członków jury. Niedawno zdecydowano także o zmianie nazwy i pory emisji tanecznego programu. Zastąpi on w ramówce „Kabaret na żywo”. Czy oznacza to, że czas kabaretów w Polsacie dobiegł końca?

Redakcja poleca

Roszady Edwarda Miszczaka. Koniec kabaretów w Polsacie?

Nawet najmniej uważny widz jest w stanie zauważyć, że TVN nigdy nie był skory do emisji występów twórców kabaretowych. Nawet gdy na antenę stacji powrócił festiwal „Top of the Top”, TVN nie zdecydował się transmitować wszystkich dni specjalnego koncertu. Telewidzowie zobaczyli muzyczne występy, jednak fani kabaretów musieli obejść się smakiem. Czyżby Edward Miszczak, który do niedawna był jeszcze dyrektorem programowym TVN, postanowił zaprowadzić podobne porządki w Polsacie?

Według najnowszych doniesień „Taniec z Gwiazdami” będzie od tej pory emitowany w niedzielne wieczory. To miejsce w ramówce było jednak zarezerwowany dla „Kabaretu na żywo”. Fanów mniej lub bardziej zabawnych występów uspokajamy. Popisy artystów kabaretowych zostały przeniesione na sobotę. Słoneczna stacja nie ma zamiaru rezygnować z uwielbianego przez widzów hitu.

Jak podają Wirtualne Media, „Kabaret na żywo” w okresie od 5 do 26 marca miało oglądać średnio aż 1,50 mln osób. Obecną edycję kabaretowego przedsięwzięcia prowadzą Ewa Błachnio i Piotr Gumulec, a prezentowane widzom skecze pokazują satyryczne spojrzenie na pracę redakcji newsowej. Cieszycie się, że kabarety nie znikną z anteny Polsatu?