Obserwuj w Google News

„Taniec z Gwiazdami”. To oni zatańczą w nowej edycji? Padły pierwsze nazwiska

2 min. czytania
14.04.2023 11:36
Zareaguj Reakcja

Kto wystąpi w nowym sezonie „Tańca z Gwiazdami”? Pojawiły się pierwsze doniesienia o rozmowach z potencjalnymi uczestnikami programu. Nad wszystkim ma czuwać sam Edward Miszczak.

taniec-z-gwiazdami-to-oni-zatańczą-w-nowej-edycji-padły-pierwsze-nazwiska
fot. Adam Jankowski/East News, TRICOLORS/East News

Taniec z Gwiazdami” niedługo powróci na antenę Polsatu. W nadchodzącej edycji tanecznego show zajdzie podobno sporo zmian, a program zostanie odświeżony na wzór show „ Twoja twarz brzmi znajomo”. Wiadomo już o zmianie pory emisji „Tańca…”. Według najnowszych doniesień program doczeka się też zmiany nazwy, a niektóre gwiazdy czekają zwolnienia. Teraz wyszło na jaw, kogo Polsat chciałby zobaczyć na parkiecie. Rozpoczęły się już rozmowy z potencjalnymi gwiazdami nowego sezonu show.

Redakcja poleca

Kto wystąpi w nowej edycji „Tańca z Gwiazdami”? Nazwiska gwiazd mogą zaskoczyć

Producenci podobno zabiegają o to, by w nadchodzącej edycji „Tańca z Gwiazdami” zatańczył zarówno Allan Krupa, jak i Leon Myszkowski. Miałoby to zachęcić do pojawienia się na widowni pozostających w konflikcie znanych matek młodych muzyków, czyli Edyty Górniak i Justyny Steczkowskiej.

Na tym jednak nie koniec. Choć Polsat nie podaje jeszcze oficjalnych informacji dotyczących nadchodzącej edycji „TzG”, związany ze słoneczną stacją Pomponik odsłonił przed fanami programu kulisy kompletowania ekipy nowego sezonu tanecznego show. Według doniesień portalu w rozmowach z potencjalnymi gwiazdami ma uczestniczyć sam Edward Miszczak. Na giełdzie nazwisk wymienia się między innymi Zofię Zborowską, Jarosława Bieniuka i Krystiana Wieczorka. Coraz częściej mówi się także o angażu Heleny Englert.

Edward Miszczak, chwaląc wysokie wyniki oglądalności „ Love Island”, zapowiedział walkę Polsatu o młodego widza. Córka Jana Englerta i Beaty Ścibakówny wystąpiła niedawno w głośnym filmie „ Pokusa”. Wiele emocji wzbudza też jej rola w serialu „#BringBackAlice” kreowanym na polską odpowiedź na „ Euforię” HBO. Aktorka z pewnością przyciągnęłaby więc przed ekrany nieco młodszych telewidzów.

Taniec z gwiazdami
24 Zobacz galerię
fot. Piotr Molecki/East News