Obserwuj w Google News

Marcin Hakiel wraca do „Tańca z gwiazdami”? Katarzyna Cichopek gratuluje

2 min. czytania
17.04.2023 09:28
Zareaguj Reakcja

Marcin Hakiel wraca do „Tańca z gwiazdami” w Polsacie? Najnowsze doniesienia na to wskazują. Była ukochana tancerza, Katarzyna Cichopek, już złożyła gratulacje. W jakiej roli Marcin Hakiel pojawiłby się w „Tańcu z gwiazdami”? Ambicje ma mieć wysokie.

Marcin Hakiel
fot. KAMIL PIKLIKIEWICZ/East News

Marcin Hakiel wystąpił w dwóch pierwszych edycjach „Tańca z gwiazdami”. Wiosną 2005 roku podbijał parkiet z Katarzyną Skrzynecką (zajęli 4. miejsce), a jesienią tego samego roku zdobył Kryształową Kulę z Katarzyną Cichopek u boku. Oprócz wygranej zyskał też miłość, która niestety w 2022 roku odeszła wniwecz. Marcin Hakiel w „Tańcu z gwiazdami” pojawił się jeszcze w 2009 roku, gdzie z Dorotą Deląg uplasował się na niskim 10. miejscu.

Zobacz także:  „Taniec z Gwiazdami”. To oni zatańczą w nowej edycji? Padły pierwsze nazwiska

Marcin Hakiel wraca do „Tańca z gwiazdami”?

Marcin Hakiel w drugiej edycji „Tańca z gwiazdami” wygrał Kryształową Kulę, a z Katarzyną Cichopek połączyło go gorące uczucie. W 2008 roku wzięli ślub w Zakopanem i doczekali się dwójki dzieci – Adama i Heleny. 11 marca 2022 roku wydali oświadczenie o rozstaniu. W sierpniu tego samego roku doszło do rozwodu. Teraz Katarzyna Cichopek układa sobie życie z Maciejem Kurzajewskim, a Marcin Hakiel z tajemniczą Dominiką.

Marcin Hakiel po rozstaniu nie usunął się w cień i jeszcze bardziej rzucił się w wir swojej największej pasji. W mediach społecznościowych publikował treści związane z tańcem, a także chętnie ukradkiem pokazywał Dominikę. Czy pójdzie za ciosem i przyjmie propozycję w „Tańcu z gwiazdami” jako ekspert i juror? Kiedy jego żona dostała posadę w jury programu TVP „You can dance – Nowa generacja”, fani zaczęli komentować, że Marcin Hakiel nadawałby się lepiej do tej roli. Tymczasem pojawiły się obiecujące doniesienia.

- Marcin już w ubiegłym sezonie dostał propozycję powrotu do programu, a teraz ponownie chcą go ściągnąć. Proponują mu rolę tancerza, a dopiero w kolejnej edycji bycia jurorem. Marcin uznał jednak, że jest już nazbyt doświadczony, żeby tylko wywijać na parkiecie i zdecydowanie woli być jurorem – napisał „Super Express”, cytując swojego informatora.

Redakcja poleca

- Gratuluję i życzę powodzenia – skomentowała krótko Katarzyna Cichopek.

W tegorocznej edycji „Tańca z gwiazdami” mają szykować się potężne zmiany i to właśnie jeśli chodzi o skład jury. Podobno zagrożony jest Andrzej Grabowski, a także Iwona Pavlović, chociaż jeśli chodzi o tancerkę, to informacje są sprzeczne.

RadioZET.pl/Se.pl

Galeria
9 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS