Obserwuj w Google News

Katarzyna Cichopek w ogniu krytyki. „Zamiast niej powinien być Marcin Hakiel”

2 min. czytania
07.01.2023 11:56
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Cichopek została skrytykowana przez widzów programu „You can dance - Nowa generacja”. Zdaniem internautów zamiast niej w jury powinien zasiąść jej były mąż, Marcin Hakiel.

cichopek-w-ogniu-krytyki-zamiast-niej-powinien-być-hakiel
fot. Kamil Piklikiewicz/East News, Piotr Kamionka/East News

You can dance - Nowa generacja” miał być hitem Telewizji Polskiej. Nowa formuła programu, w którym od niedawna występują dzieci i głośny transfer Agustina Egurroli z TVN do TVP nie przyciągnął jednak wielu widzów przed ekrany. Godziny emisji pierwszej edycji show były kilkukrotnie zmieniane prawdopodobnie ze względu na niską oglądalność, choć nadawca publiczny podaje inny powód. Mimo wszystko zdecydowano się na wyprodukowanie drugiego sezonu programu. W ekipie „YCD” zaszły jednak ogromne zmiany. Okazuje się, że nie wszystkie z nich spodobały się widzom.

Redakcja poleca

Katarzyna Cichopek skrytykowana za posadę jurorki w „You can dance - Nowa generacja”

Pracę w tanecznym programie TVP straciła między innymi Roksana Węgiel, która niespecjalnie przejęła się zwolnieniem i przyznała, że nawet gdyby ponownie otrzymałaby propozycję poprowadzenia show, odrzuciłaby ją. Druga z gospodyń „You can dance - Nowa generacja”, Ida Nowakowska, została przeniesiona za stół jurorski. Przed premierą pierwszej edycji show zapewniała, że cieszy się z posady prowadzącej i nie chciałaby oceniać tańca dzieci. Nie wydaje się jednak, by narzekała z powodu zmian w programie.

Gwiazda „ Pytania na Śniadanie” w jury zajęła miejsce Klaudii Antos, która po odejściu z programu skrytykowała TVP. Z kolei brata Małgorzaty Rozenek-Majdan, Michała Mishę Kostrzewskiego, zastąpiła Katarzyna Cichopek. Nową gospodynią show została zaś Edyta Herbuś.

Zobacz także: Kasia Cichopek dostała nową fuchę w TVP. Internauci zdegustowani: „Ma zero pojęcia”

Dziwny ruch Telewizji Polskiej, która zatrudniła tancerkę do poprowadzenia programu, a aktorkę i prezenterkę posadziła za stołem jurorskim, spotkał się z niezrozumieniem widzów. Internauci skrytykowali przede wszystkim obecną partnerkę Macieja Kurzajewskiego.

- To powinni oceniać zawodowi tancerze, a nie Cichopkowa.

- Strach otworzyć lodówkę, żeby nie było tam pseudogwiazdy Cichopek.

- Hakiel powinien być zamiast Cichopek.

- Zamiast pani Cichopek powinien być pan Hakiel, to on jest supertancerzem.

- Cichopek dzięki byłemu mężowi nauczyła się tańczyć i wielce tancerka z pojęciem. Również uważam, że jej miejsce powinien zastąpić Marcin Hakiel. On się może wypowiadać na temat tańca, a nie taka osoba, która w zasadzie zasłynęła w tej tematyce dzięki „Tańcu z gwiazdami” - pisali w komentarzach.

Po uczuciu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela zrodzonym na parkiecie „ TzG” nie ma już ani śladu. Wydaje się jednak, że celebrytka wykorzysta wskazówki byłego męża, oceniając uczestników dziecięcego show TVP. Będziecie oglądać?