Zamknij
Galeria
  • Aleksandra Woźniak
  • Ireneusz Bieleninik
  • Reanata Gabryjelska
  • 9 Zobacz
fot. EAST NEWS

Sława i popularność bywają ulotne. Nawet będąc znanym artystą, prezenterem, aktorem filmowym czy serialowym, można niespodziewanie zniknąć. Dowodem na to są historie wielu polskich gwiazd, które mając przed sobą dużą karierę lub będąc u szczytu sławy, wybrały całkiem inną drogę. Oto znane osoby, które nagle zniknęły z telewizji.

O tym, że w show-biznesie znajdzie się miejsce dla każdego, możemy przekonać się na każdym roku, obserwując poczynania celebrytów i tzw. osobowości medialnych. Jednak sława ma swoje cienie i blaski i nie każdy, kto cieszy się popularnością, jest z niej całkowicie zadowolony. Zdarzają się sytuacje, że osoby, które budzą zainteresowanie mediów i mają tysiące fanów, nagle usuwają się w cień. Niektórzy wybierają całkiem inny zawód lub poświęcają się rodzinie, inni giną wraz z zakończeniem programu czy serialu, w którym występowali.

Zobacz także: Największe metamorfozy gwiazd 2021. Kto przeszedł spektakularną przemianę? [GALERIA]

W polskiej branży rozrywkowej przez lata pojawiało się mnóstwo twarzy, lecz sława była przewrotna i nie wszystkim z nich udało się utrzymać na świeczniku. A niektórzy odeszli z własnej woli. Kto dawniej był gwiazdą mediów, a dziś słuch o nim niemal zaginął? Czym zajmują się gwiazdy, które nagle zniknęły? Oto nasza galeria osób, które kiedyś były bardzo popularne, a teraz rzadko kiedy pojawiają się publicznie.