Obserwuj w Google News

Timothée Chalamet "rozczarowaniem roku". Zrobił to na koncercie Beyonce [WIDEO]

2 min. czytania
05.09.2023 21:10
Zareaguj Reakcja

Timothée Chalamet był jedną z wielu gwiazd, które przybyły na urodzinowy koncert Beyonce, który odbył się 4 września w Los Angeles. Aktor zwrócił na siebie uwagę bardziej, niż sama solenizantka. Dlaczego?

Timothée Chalamet "rozczarowaniem roku". Zrobił to na koncercie Beyonce
fot. GABE GINSBERG/Getty AFP/East News

Timothée Chalamet to obecnie jeden z najbardziej obiecujących aktorów młodego pokolenia. 27-letni gwiazdor szerszej publiczności zapadł w pamięć dzięki głównej roli w filmie „Tamte dni, tamte noce”. Popis ten otworzył młodemu aktorowi furtkę do kolejnych głośnych produkcji. Wystąpił między innymi w takich filmach, jak: „Diuna”, „Mój piękny syn”, „Król” czy „Wonka”. Mający francuskie korzenie Chalamet był postrzegany jako nadzieja światowego kina, jednak czar prysł gdy na jaw wyszło kilka faktów na jego temat.

Zobacz też:  Meghan i Harry przyłapani na koncercie Beyonce. Ktoś tam był chyba za karę

Timothée Chalamet „rozczarowaniem roku”

Timothée Chalamet do tej pory jedynie zachwycał opinię publiczną, jednak po tym, co zrobił na koncercie Beyonce w Los Angeles, został okrzyknięty „rozczarowaniem roku”. Aktor przybył na miejsce w towarzystwie Kylie Jenner, co potwierdziło krążące od miesięcy plotki na temat romansu tych dwoje. Jednak nie to wzbudziło tak wiele negatywnych emocji wśród internautów. Okazało się, że Chalamet wcale nie jest takim dżentelmenem, jakim był w wyobrażeniach swoich fanek.

Redakcja poleca

Timothée Chalamet i Kylie Jenner razem. Nagranie obiegło sieć

Do sieci trafiło nagranie, na którym widać Chalameta i Jenner pogrążonych w rozmowie tuż przed tym, jak Beyonce wyszła na scenę. Gwiazdorzy zajęli oczywiście lożę dla VIP-ów i pewnie wideo z ich udzałem przeszłoby bez większego echa, gdyby nie fakt, że aktor czas oczekiwania na show postanowił umilić sobie „dymkiem”. Popiół strzepywał za barierkę, jakby w ogólnie nie przejmował się tym, że pod nim też znajdują się ludzie. Jakby tego było mało, wydarzenie odbywało się na stadionie, gdzie raczej nie powinno się palić.

- Rozczarowanie roku. Nawet nie chodzi o to, ze spotyka się z Kylie Jenner. Dlaczego on pali na stadionie?? - czytamy w jednym z komentarzy; - On naprawdę strzepuje popiół na innych ludzi? - pisze z niedowierzaniem ktoś inny; - Ale ignorant, on naprawdę pali na stadionie pełnym ludzi – napisała kolejna osoba.

Nie przegap