Obserwuj w Google News

Beyonce wyrzeka się przyrodniego brata. Chłopiec musiał żyć w przyczepie

2 min. czytania
12.07.2023 18:43
Zareaguj Reakcja

W 2010 roku na świat przyszedł przyrodni brat Beyonce. Nixon Alexander Knowles jest owocem zdrady ojca artystki z kanadyjską aktorką. Legenda muzyki do dziś nie utrzymuje jednak żadnych kontaktów z chłopcem, a jego matka twierdzi, że Bey obojętna jest na cierpienie nastolatka.

Beyonce-wyrzeka-się-przyrodniego-brata-Chłopiec-musiał-żyć-w-przyczepie
fot. Instagram @beyonce

Mało kto wie, że w 2010 roku na świecie pojawił się przyrodni brat  Beyonce. Narodziny chłopca bezpośrednio związały się z rozpadem długo stażowego małżeństwa rodziców gwiazdy, którzy spędzili ze sobą aż 30 lat. Ojciec piosenkarki zdradzał jej matkę z młodszą o 19 lat kanadyjską aktorką, a wieść o romansie wywołała w mediach pokazowy skandal. Alexsandra Wright zaszła w ciążę z Knowlesem, a sam mężczyzna nie przyznawał się do ojcostwa, które ostatecznie potwierdziły testy DNA.

Redakcja poleca

Matka Beyonce wniosła o rozwód w 2009 roku, lecz cały proces zakończył się dopiero dwa lata później. Tina Knowles postanowiła jednak pokojowo rozstać się z mężem, na co miała wpłynąć sama Bey, która spodziewała się wtedy narodzin swojego pierwszego dziecka. Legenda muzyki ponoć do samego końca walczyła o pogodzenie rodziców, ale cały plan okazał się niewypałem.

Ojciec Beyonce zdradził jej matkę. Mathew Knowles powitał na świecie owoc swojej zdrady

Choć Mathew Knowles, początkowo nie chciał się przyznać do małego Nixona, prawdę w oczy wytknęła mu medycyna. Mężczyzna o udowodnionym testami ojcostwie płacił na chłopca dość wysokie alimenty, a Alexsandra Wright mieszkała z malcem w eleganckim domu. Sielanka skończyła się jednak w 2014 roku, gdy sąd znacząco obniżył wysokość alimentów, a Kanadyjka wylądowała z dzieckiem w przytułku.

Wright udzieliła wtedy mediom kilku wywiadów, w których przyznała, jak skandaliczny jest dla niej brak jakiegokolwiek zainteresowania Beyonce sytuacją jej młodszego brata.

- Nie mogę sobie wyobrazić, jak ona się czuje, wiedząc, że ma bezdomnego brata. Wiem, że gdybym sama znalazła się w takiej sytuacji, ze wszystkich sił starałabym się pomóc. Być może jest zbyt zajęta – mówiła.

Beyonce ma przyrodniego brata. Matka chłopca grzmi: „On wciąż pyta”

Jakiś czas temu matka Nixona udzieliła mediom kolejnego wywiadu, w którym znów skrytykowała postawę małżonki Jaya-Z. Alexsandra, która pracuje dziś jako specjalistka od PR-u i marketingu wyznała mediom, że gdy ona musiała mieszkać z Nixonem w przyczepie kempingowej, Bey kupowała sobie kolejne posiadłości.

Obecnie Kanadyjka i jej syn mieszkają nieopodal luksusowej posiadłości Knowles-Carter, a sam Nixon ponoć wciąż wypytuje o swoją starszą siostrę.

- Ona jest miliarderką i właśnie kupiła najdroższą posiadłość w całej Kalifornii, 15 km od miejsca, w którym mieszkamy. […] On wciąż pyta: „Dlaczego ta pani mnie nie kocha?”. Nixon nie miał luksusu bycia normalnym dzieckiem. Bycie spokrewnionym z kimś sławnym sprawia, że traci się własną tożsamość. Czasem siedzę w łazience i płaczę, bo nie wiem, jak mu pomóc – wyznała.

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl

RadioZET.pl/Fakt.pl/thesun.co.uk