Obserwuj w Google News

Tede wspomina związek z Weroniką Rosati. „Byłem z nią tylko miesiąc”

3 min. czytania
20.09.2023 11:26

Tede powrócił wspomnieniami do związku z Weroniką Rosati. Raper zakpił z byłej partnerki w programie Kuby Wojewódzkiego. Dziennikarz też pozwolił sobie na drwiny z aktorki.

Tede wspomina związek z Weroniką Rosati. „Byłem z nią tylko miesiąc”
fot. VIPHOTO/East News, TVN (Kuba Wojewódzki)

Weronika Rosati niespodziewanie znalazła się w centrum zainteresowania, kiedy przypomniała o jej wypadku samochodowym sprzed 10 lat. Pojazd prowadził jej były partner, Piotr Adamczyk. Aktorka zarzuciła mu, że podejmuje „szkodliwe działania” wymierzone w jej osobę i nie interesuje się jej stanem zdrowia. Gwiazdy zaczęły medialną przepychankę, publikując kolejne oświadczenia. Teraz o związku z Weroniką Rosati opowiedział inny jej były partner. Tede pojawił się w programie Kuby Wojewódzkiego i nie odmówił sobie drwin z aktorki.

Tede drwi z Weroniki Rosati. Opowiedział o ich związku w show Kuby Wojewódzkiego

Kuba Wojewódzki już na samym początku programu wyśmiał aktorkę. Zapowiadając wejście do studia swojego gościa, powiedział: „zapraszam na Pierwszy Międzynarodowy Zlot Najmłodszych Chłopaków Weroniki Rosati”. Nie trzeba było długo czekać, by Tede zareagował na słowa dziennikarza.

- Mam nagranie, w którym mówisz do Weroniki Rosati, nie na tej kanapie, że mnie zapraszałeś, a nie zgodziła się moja mama. A potem mówiłeś, że mnie nigdy nie zapraszałeś - zwrócił się do prowadzącego. Później panowie porozmawiali o konflikcie muzyka z innym raperem. Tede przyznał, że choć w przeszłości Rychu Peja zaszedł mu za skórę, nie żywi do niego urazy.

Redakcja poleca

- Co się z tobą stało, czuję się, jakbym był na pielgrzymce, jesteś wspaniałomyślny - śmiał się Wojewódzki. - Proces starzenia, o którym zaczęliśmy mówić, jednym z jego efektów ubocznych jest taka właśnie spolegliwość dla świata i dobroduszność - wyjaśnił Tede. Rozmowa o przemijaniu nieoczekiwanie doprowadziła do kolejnych kpin z Rosati.

- Pamiętaj, że ty wciąż jesteś jednym z najmłodszych partnerów Weroniki Rosati - wypalił dziennikarz. - Nie, ja jestem najmłodszym. Idąc dalej tą drogą, to jestem szwagrem z Valem Kilmerem - odparł raper złośliwie. - Chciałem tylko dodać, że z Weroniką Rosati byłem tylko miesiąc, a to się za mną ciągnie... Chociaż są inne dziewczyny, które mogą sprawić, że moglibyśmy mieć relacje jak ja z Valem Kilmerem - żartował bezwstydnie.

Tede wyśmiał Weronikę Rosati. Tak raper wypowiadał się o byłej partnerce

Przypomnijmy, że Tede zrobił całkiem sporo, by ciągnęła się za nim relacja z Weroniką Rosati. Miesiąc związku wystarczył, by poświęcił jej nie jeden, a aż dwa utwory. W „Mama mija” muzyk rapował: „Gdybym zaliczył wpadkę, robiąc wtedy Rosatkę, to przemyśl, jaką moje dziecko miałoby matkę”.

Oglądaj

Gwiazdy związały się ze sobą w 2006 roku. Informacja o ich związku była szokiem dla opinii publicznej. Relacja rapera i aktorki nie trwała jednak długo. Po zakończeniu ich związku Tede wydał utwór „Suchy konar”, w którym wyśmiał skłonność byłej partnerki do wchodzenia w relacje ze starszymi mężczyznami.

„Ty ustawiłaś się z chłopakiem, tak? On nie jest dziadkiem, to stary dziad. Ty masz 20 lat, a on z 70. (…) Czy tej kobiecie nie chodzi o hajs? No co ty, Tede, to musi być miłość jak Andrzej 67 z Weroniką” - rapował, prawdopodobnie nawiązując do związku Weroniki Rosati z Andrzejem Żuławskim.

Nie przegap
Oto najkrótsze małżeństwa gwiazd. Rekordziści wytrzymali razem 55 godzin
17 Zobacz galerię
fot. Anatol Chomicz/Polska Press/East News