Obserwuj w Google News

Gwiazda „Na Wspólnej” odchodzi z serialu TVN. Pożegnała się z widzami

2 min. czytania
20.09.2023 07:30
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Wajda znika z „Na Wspólnej”. Widzowie nie zobaczą więcej postaci Anny Kolendy. Bohaterka odejdzie w dramatycznych okolicznościach. Aktorka pożegnała się z widzami.

Gwiazda „Na Wspólnej” odchodzi z serialu TVN. Pożegnała się z widzami
fot. Wojciech Strozyk/East News

TVN traci kolejną gwiazdę. Widzowie „ Na wspólnej” nie zobaczą więcej na ekranach postaci Anny Kolendy. O 6 latach pracy na planie Katarzyna Wajda podjęła decyzję o odejściu z serialu. Bohaterka zdążyła zebrać liczne grono fanów, którzy muszą przygotować się na naprawdę dramatyczne pożegnanie. Okazuje się, że Anna Kolenda nigdy nie wróci do serialu „Na Wspólnej”. Gwiazda zamieściła na Instagramie smutny wpis, w którym pożegnała się z telewidzami.

Katarzyna Wajda znika z „Na Wspólnej” TVN. „Rozstaję się ze smutkiem”

Początkowo nic nie będzie zapowiadało tragedii, lecz widzowie przeżyją prawdziwy szok. W 3691 odcinku „Na Wspólnej” Anna Kolenda wyda z siebie ostatnie tchnienie. Bohaterka odejdzie po dramatycznym porodzie, a Kamil zostanie samotnym ojcem.

Redakcja poleca

Na Instagramie Katarzyny Wajdy pojawił się już pożegnalny post. Aktorka zwróciła się do fanów i opowiedziała o zakończeniu etapu pracy na planie „Na Wspólnej”. Gwiazda pożegnała się z widzami serialu TVN. Nie ukrywała, że podjęcie decyzji o odejściu z produkcji wywołało w niej wiele emocji.

- Ze smutkiem, ale niestety rozstaję się z postacią Anny Kolendy. Była to bardzo trudna decyzja, ale mam nadzieję, że czas przyniesie nowe wyzwania. Dziękuję za te wszystkie lata wzlotów i upadków, łez i śmiechu, upartej, ale oddanej Pani Dyrektor. Dziękuję Wam drodzy widzowie, za wsparcie, miłe komentarze i wierne śledzenie losów naszych bohaterów! - napisała.

Fani „Na Wspólnej” nie mogą pogodzić się ze stratą. Pod wpisem znalazła się masa komentarzy zrozpaczonych widzów. „Jedna z moich ulubionych postaci, czekałam na Pani powrót, a tu taki wątek”, „Niesamowicie mi przykro. Bardzo kibicowałam Ani i Kamilowi…”, „Od ubiegłego czwartku wciąż się zbieram po takim rozwiązaniu tego wątku. Strasznie szkoda, że tak to się zakończyło” - pisali zasmuceni.

Nie przegap
Klan, Na Wspólnej, Pierwsza Miłość
10 Zobacz galerię
fot. print screnn z TVP VOD/TVN Player/Polsat GO