Obserwuj w Google News

To koniec „Twoja twarz brzmi znajomo”? Edward Miszczak podjął decyzję

3 min. czytania
20.09.2023 09:45
Zareaguj Reakcja

Edward Miszczak zdecydował. Już wiadomo, czy „Twoja twarz brzmi znajomo” powróci na ekrany z kolejnym sezonem. Wokół programu narosła masa kontrowersji. Czy Polsat wciąż będzie pokazywał muzyczne show?

To koniec „Twoja twarz brzmi znajomo”? Edward Miszczak podjął decyzję
fot. Artur Zawadzki/East News, Instagram (@twojatwarzbrzmiznajomo)

Polsat wpadł w niezłe tarapaty, gdy ekipa show „ Twoja twarz brzmi znajomo” została oskarżona o rasizm. Producentom od lat zarzucano, że stosują tzw. blackface, czyli teatralny makijaż, którego używali amerykańscy biali artyści wyśmiewający osoby czarnoskóre. Czarę goryczy przelał kontrowersyjny występ Kuby Szmajkowskiego. Aferą zainteresowały się brytyjskie media. Rozpoczęło się też dochodzenie w sprawie programu słonecznej stacji. Zaczęto także plotkować, że może być to ostatnia edycja muzycznego show. - Atmosfera na planie nerwowa ogólnie. Kiedyś przy okazji Drake'a napisali o nas, ale nie na taką skalę. Teraz rozniosło się to o wiele mocniej - miał przekazać informator Pudelka. Edward Miszczak podobno podjął już decyzję dotyczącą przyszłości „TTBZ”.

„Twoja twarz brzmi znajomo” zniknie z Polsatu? „Edward Miszczak chce…”

Shownews.pl miał niedawno porozmawiać z osobą związaną z produkcją „Twoja twarz brzmi znajomo”. Ekipa ponoć obawiała się, że już nie wróci na plan programu. - Nikt nie wie, jak z tego wyjść. Jak się wycofają reklamodawcy, to będzie krucho. Możliwe, że najbliższe zdjęcia zostaną odwołane i będzie to ostatni sezon „TTBZ” - miało poinformować źródło serwisu.

Teraz na jaw wyszły nowej informacje w tej sprawie. Pudelek donosi, że Edward Miszczak długo bił się z myślami, co zrobić w kwestii kontrowersyjnego programu. - Dyrektor cały czas szuka nowych i interesujących formatów, które mogłyby podbić serca widzów. Owszem, był moment zastanowienia, czy „Twarzy” nie należy się chwila odpoczynku - miała przekazać osoba z otoczenia dyrektora programowego.

Redakcja poleca

Fani muzycznego show mogą jednak spać spokojnie. Miszczak nie zamierza zabić kury znoszącej złote jajka. - To jednak nadal jedna z najmocniejszych pozycji w ramówce Polsatu, która cieszy się niesłabnącą popularnością u oglądających, więc ściągnięcie jej z anteny raczej nie wchodzi w grę - miał powiedzieć informator Pudelka. Wręcz przeciwnie - Polsat szykuje się do jubileuszowej edycji „TTBZ”.

- W przyszłym roku „Twoja twarz brzmi znajomo” będzie obchodziła jubileusz, bo na antenę trafi dwudziesta edycja show. Dyrekcja i producenci już zastanawiają się, jak uczcić tę okazję. Edward chce, żeby było to coś specjalnego, ale na razie nie dokonał jeszcze ostatecznego wyboru spośród przedstawionych mu pomysłów - miało zdradzić źródło portalu.

Jeszcze niedawno w programie doszło do wielu zmian i spektakularnych zwolnień. Miszczak nie ma więc póki co zamiaru podejmować podobnych decyzji. - Ponieważ jednak program zaliczył w ostatnim czasie bardzo dużo głośnych zmian kadrowych, to teraz produkcja ma skupić się na ciekawym wykorzystaniu potencjału drzemiącego w uczestnikach i ich talencie, a nie na zakulisowych przepychankach - czytamy na stronie Pudelka.

Nie przegap
GG Allin, Lady Gaga, Gerard Way
10 Zobacz galerię
fot. Print screen z Deburke321/YouTube, ConcertTourUS/YouTube, xfrerardadiccionx/YouTube