Obserwuj w Google News

Niecodzienna sytuacja w „Wiadomościach” TVP. Tak potraktowali Danutę Holecką

2 min. czytania
20.09.2023 09:40
Zareaguj Reakcja

19 września Danuta Holecka prowadziła specjalne wydanie „Wiadomości” z Nowego Jorku. Program poświęcono Zgromadzeniu Ogólnemu Organizacji Narodów Zjednoczonych. Nie obyło się jednak bez wpadki…

Seria wpadek w „Wiadomościach” TVP. Wyciszyli Danutę Holecką
fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER

Andrzej Duda pojawił się na 78. Zgromadzeniu Ogólnym Organizacji Narodów Zjednoczonych. Jego przemówienie było jednym z najważniejszych elementów specjalnego wydania „Wiadomości”, które 19 września prowadziła Danuta Holecka. Niestety nie obyło się bez problemów po stronie TVP.

Wpadki w specjalnym wydaniu „Wiadomości”. Wyciszono Danutę Holecką

Uwagę widzów od podniosłego wydarzenia odwróciły nieprzewidziane incydenty, które zakłóciły specjalne wydanie „Wiadomości”. Na początku Holecka miała problem z nawiązaniem połączenia z Pawłem Pawelcem, a potem było już tylko gorzej…

Redakcja poleca

Holecka zapowiedziała wejście reportera, który miał przedstawić opinie Amerykanów na temat znaczenia Polski na arenie międzynarodowej.

– O znaczenie Polski na świecie w Nowym Jorku pytał Piotr Pawelec. Powiedz, czy po napaści Rosji na Ukrainę… - powiedziała, ale nie dane było jej dokończyć zdania. Na ekranach zamiast Holeckiej lub reportera pojawiła się mapa USA. Na tym jednak kłopoty się nie skończyły.

Redakcja poleca

Pojawienie się planszy, która przysłoniła prezenterkę, było sporym zaskoczeniem dla widzów i z pewnością wywołało zamieszanie za kulisami. Następnie na antenie pokazano… poprzednią zapowiedź Holeckiej.

Prowadząca została po chwili wyciszona przez produkcję i dopiero wtedy pokazano Pawelca. Tu jednak także nie obyło się bez problemów. Reporter, choć mówił, na ekranie wcale się nie poruszał. Dźwięk nie zsynchronizował się z obrazem… Na szczęście była to ostatnia wpadka, jaką mogli zobaczyć widzowie specjalnego wydania „Wiadomości”.

Nie przegap
Cichopek, jej smętna mina i szalenie droga torebka opuszczają TVP. Problemy w raju? [GALERIA]
11 Zobacz galerię
fot. RadioZET.pl - Exclusive