Obserwuj w Google News

Sandra Kubicka straciła pierwszy milion. „Wiem, jak to jest nie mieć nic”

2 min. czytania
13.09.2023 12:21
Zareaguj Reakcja

Sandra Kubicka weszła do świata show-bizu jako modelka. Dziś jest celebrytką pierwszej klasy. Zdobyła popularność jako partnerka Aleksandra Milwiwa-Barona oraz prowadząca randkowy show TVP „Love Me or Leave Me”. Wie doskonale, że ze sławą wiążą się duże pieniądze. Z żalem wspomina, że przepuściła pierwszą pokaźną kwotę…

Sandra Kubicka straciła pierwszy milion. Gwiazda TVP została z niczym
fot. Natalia Zdziebczynska/East News

Sandra Kubicka rozpoczęła przygodę z show-biznesem za Oceanem. Przeniosła się do Stanów Zjednoczonych w 2008 roku i dosyć szybko otworzyła sobie drzwi do kariery. Ani się obejrzała, występowała na wybiegach i brała udział w sesjach zdjęciowych, które ostatecznie doprowadziły ją do telewizji.

Redakcja poleca

Z czasem została jedną z gwiazd Telewizji Polskiej, która stoi za jej randkowym programem „Love Me or Leave Me”. I choć decydenci stacji nie zdecydowali się na przedłużenie produkcji, Kubicka z pewnością uważa przygodę z TVP za swój zawodowy sukces.

Sandra Kubicka zarobiła pierwszy milion w młodym wieku. Przepuściła wszystko

W świecie rozrywki działa od wielu lat i zdecydowanie wie, jak popularność przekuć w zarobki. Gospodarowania pokaźnymi kwotami musiała się jednak nauczyć. Pierwszy milion zarobiła w bardzo młodym wieku – zbyt młodym by zachować się odpowiedzialnie. W szczerym wyznaniu na Instagramie przyznała, że pieniądze szybko zniknęły z jej konta, a ona została z niczym…

Redakcja poleca

„Dopiero gdy upadniesz na dno, uczysz się na błędach i wstajesz silniejsza. Ja już dostałam po głowie od życia. Popełniłam mnóstwo błędów. Zawodowych i związkowych. Swój pierwszy milion przewaliłam na głupoty, gdy byłam smarkulą i musiałam zacząć od nowa z 10 dolarami na koncie. Wiem, jak to jest nie mieć nic. Wiem, jak to jest mieć dużo, ale dopiero teraz jestem świadomą osobą, więc działam. Klęski są potrzebne w życiu, to one nas najwięcej uczą, a nie sukcesy” – napisała.

Dziś wie, jak gospodarować finansami. Zdaje sobie również sprawę z tego, że to nie pieniądze są najważniejsze w życiu. Po tym, jak  usłyszała mrożącą krew w żyłach diagnozę, zaczęła uświadamiać internautów na temat badań profilaktycznych.

Nie przegap
Gwiazdy zwolnione z TVP
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News