Obserwuj w Google News

Sandra Kubicka i Baron wzięli ślub? Posypały się gratulacje

2 min. czytania
03.07.2023 07:43

Sandra Kubicka i Aleksander Baron uchodzą za jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu – spotykają się już od dwóch lat. Niejednokrotnie pisano, że ich związek wisi na włosku, spekulowano o rozstaniu, a tu taka niespodzianka. Na Instagramie pojawiła się wymowna rolka, a fani nie szczędzą gratulacji.

Sandra Kubicka i Baron wzięli ślub?
fot. Paweł Wodzyński/East News

Sandra Kubicka i Baron już po ślubie? Modelka od dwóch lat jest w związku z gitarzystą Afromental i nigdy nie ukrywała, że chciałaby zostać nie tylko żoną, ale również mamą. Dwukrotnie o mało nie stanęła przed ołtarzem – była zaręczona z brazylijskim biznesmenem Kaio Alvesem i francuskim DJ-em Cedrickiem Garavisem. Do trzech razy sztuka?

Zobacz także:  Sandra Kubicka szczerze o rozstaniu z Baronem. „Przestanę wierzyć w miłość”

Sandra Kubicka i Baron wzięli ślub?

Dwa lata temu Sandra Kubicka w rozmowie z „dziendobry.tvn.pl” opowiadała, że początkowo trzymała swój związek w tajemnicy. Chciała nacieszyć się prywatnością i wypowiadała się o partnerze w samych superlatywach. Zdradziła również, że on też w przyszłości chciałby zostać ojcem. Czy w ich związku nastąpił przełom?

2 lipca na Instagramie pojawiła się rolka, na której Sandra Kubicka pozuje z Aleksandrem Baronem. Modelka zachwyca w granatowej sukience do ziemi, a Baron świetnie prezentuje się w garniturze. Fani pary od razu zwrócili uwagę na opis.

- Mr. & Mrs. Baron – podpisano rolkę.

To oczywiście nawiązanie do znanej filmowej pary państwa Smith, w których wcielili się Angelina Jolie i Brad Pitt. Z czasem zostali parą również prywatnie. Stąd masa komentarzy z pytaniami o ślub. Inni nie tracili czasu i od razu składali gratulacje. Kubicka i Baron na razie nie skomentowali, czy w ich życiu coś się zmieniło.

- Wzięliście ślub? Congratulations – czytamy.

- Twoja żona jest piękna, Alek – napisała internautka.

Redakcja poleca

- Gratki! Piękna para – komentowano.

Rozstanie Kubickiej i Barona to plotki?

Jak widać, para świetnie czuje się w swoim towarzystwie i można zapomnieć o plotkach o rozstaniu. Jednak jeszcze niedawno media podawały, że Kubicka i Baron rozstali się w 2022 roku przed świętami Bożego Narodzenia, a rozczarowana modelka miała założyć profil na tzw. „Tinderze dla elit”.

- Coraz mocniej zaczęła z niego wychodzić natura narcyza, przestał brać pod uwagę jej zdanie, a kłótnie pojawiały się niemal codziennie – podawało „Na żywo”, powołując się na swojego informatora.

Skandale gwiazd
11 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS