Obserwuj w Google News

Ta kwota zwala z nóg! 83-letni aktor zapłaci gigantyczne alimenty

2 min. czytania
03.11.2023 14:21
Zareaguj Reakcja

Al Pacino, słynny hollywoodzki aktor, który w wieku 83 lat znów został ojcem, będzie musiał wydać sporą sumkę na zabezpieczenie swojej pociechy. Jak podaje portal „Page Six” decyzją sądu gwiazdor ma płacić miesięcznie 29-letniej matce swojego syna aż 30 tysięcy dolarów!

Al Pacino zapłaci gigantyczne alimenty
fot. Backgrid/East News

W czerwcu tego roku media obiegła informacja, że słynny hollywoodzki gwiazdor doczekał się czwartej pociechy. Fani Ala Pacino nie kryli zdziwienia, bo znany m.in. z „Ojca chrzestnego” aktor kilka miesięcy temu obchodził swoje 83. urodziny.

Artysta i jego 29-letnia partnerka – Noor Alfallah  powitali na świecie syna Romana. Mimo wielkiej radości z narodzin chłopca, trzy miesiące później para postanowiła się rozstać, a blisko pół wieku młodsza od aktora producentka telewizyjna złożyła w sądzie wniosek o uzyskanie pełnej opieki nad synem. Co ciekawe, niedawno para znów była widziana razem, co może oznaczać, że postanowili dać sobie drugą szansę.

Mimo że aktor i jego wybranka prawdopodobnie do siebie wrócili, w sądzie w Los Angeles właśnie zapadła decyzja w sprawie wniosku o opiekę nad małym Romanem.

Al Pacino wyda na syna fortunę

Z dokumentów, do których dotarł serwis „Page Six” wynika, że ulubieniec widzów, zgodnie z postanowieniem sądu, będzie musiał płacić Noor Alfallah 30 tysięcy dolarów alimentów miesięcznie. Dodatkowo Pacino jeszcze przed kontynuowaniem miesięcznych wpłat, ma przelać z góry na konto matki swojego dziecka 110 tysięcy dolarów.

Redakcja poleca

Gdyby tego było mało, aktor ma także zapłacić za opiekę nocnej pielęgniarki około 13 tysięcy dolarów i pokryć wszelkie wydatki medyczne, których nie obejmuje ubezpieczenie zdrowotne. Gwiazdor co roku ma także wpłacać 15 tysięcy dolarów na fundusz edukacyjny dla Romana. Kwoty te nie powinny stanowić jednak dla aktora wielkiego wydatku - jego majątek szacowany jest bowiem na 120 milionów dolarów.

Sąd w Los Angeles orzekł ponadto, że Alfallah i Pacino będą dzielić się opieką nad synem. Chłopiec zamieszka w domu mamy.

Źródło: Radio Zet/plotek.pl

Nie przegap
Ojcowie-roku-Ci-tatusiowie-nie-płacą-alimentów
9 Zobacz galerię
fot. Pawel Wodzynski/East News