Obserwuj w Google News

Shannen Doherty ma czwarte stadium raka. Opublikowała poruszające nagranie

2 min. czytania
21.11.2023 18:54
Zareaguj Reakcja

Shannen Doherty zapisała się w pamięci widzów jako Brenda z kultowego serialu „Beverly Hills 90210”. Aktorka od kilku lat zmaga się z rakiem w czwartym stadium, którego stara się zwalczać wszelkimi sposobami. Gwiazda opublikowała w sieci wpis, który niezwykle poruszył jej fanów.

Shannen Doherty ma czwarte stadium raka. Opublikowała poruszające nagranie
fot. Instagram @theshando

2015 rok zdecydowanie nie był najlepszym czasem w życiu Shannen Doherty. Aktorka znana z serialu „Beverly Hills 90210” dowiedziała się o swojej tragicznej diagnozie. Gwiazda zachorowała na raka piersi, którego starała się leczyć wszelkimi możliwymi sposobami. Doherty poddała się m.in. chemioterapię i poddała się podwójnej mastektomii, a leczenie przez dłuższy czas przynosiło pozytywne skutki. Niestety, w 2019 roku choroba zaatakowała ze zdwojoną siłą i  dała przerzuty do mózgu, które aktorka operowała w 2023 roku.

Redakcja poleca

Shannen Doherty walczy z rakiem w czwarty stadium

52-latka wciąż walczy z chorobą i nie pozwala, aby rak czwartego stopnia przejął totalną władzę nad jej życiem. Shannen stara się pozostawać aktywna w mediach społecznościowych, gdzie relacjonuje fanom kolejne etapy leczenia. Większość czasu spędza jednak u boku najbliższych, którzy wspierają ją w walce o zdrowie.

- Nadal są rzeczy, które muszę powiedzieć mamie. Chcę, żeby mój mąż wiedział, ile dla mnie znaczy. Ale teraz nie chcę tego robić. Czuję, że to takie ostateczne, kończące. Jakbym odchodziła. Inni postawili już na mnie krzyżyk. Nie jestem gotowa na odejście. Mam w sobie dużo życia – mówiła w jednej z rozmów z magazynem „Elle”.

Zobacz też: Katarzyna Nosowska przerywa milczenie. Mocne słowa o aferze z Derpienski

Shannen Doherty opublikowała poruszające nagranie

Jakiś czas temu Doherty podzieliła się z fanami poruszającym nagraniem, na którym radośnie tańczy wraz z dwójką dzieci. „Impreza taneczna z Amoré i Aniello” – napisała na swoim Instagramie. Fani aktorki aż oniemieli z radości, a w komentarzach nie szczędzili jej dobrych słów.

Ciepło mi na sercu, gdy widzę Cię tak szczęśliwą z dziećmi!”; „Wyglądasz na bardzo szczęśliwą”; „Jesteś taka silna Shannen”; „Nasza królowa wytrwałości. Dziękujemy za to odwagę i wrażliwość!”; „Jesteś silną i piękną duszą” – czytamy w komentarzach.

Źródła Radio ZET/Instagram @theshando

Nie przegap
Bruce Willis jest nieuleczalnie chory. Pokazał się publicznie
7 Zobacz galerię
fot. Backgrid/East News, JOLA, ENAV