Obserwuj w Google News

Anna Kalczyńska zdradziła sekret Szymona Hołowni. Zrobił „skok w bok”

2 min. czytania
21.11.2023 09:50
Zareaguj Reakcja

Anna Kalczyńska oceniła polityczną karierę Szymona Hołowni. Była prowadząca „Dzień Dobry TVN” ujawniła tajemnicę polityka. Zdaniem dziennikarki były gospodarz „Mam talent” zrobił „skok w bok”.

Anna Kalczyńska zdradziła sekret Szymona Hołowni. Zrobił „skok w bok”
fot. Piotr Kamionka/East News, Wojciech Olkusnik/East News

Wybór Szymona Hołowni na marszałka Sejmu wzbudza wielkie emocje. Relacje z posiedzeń parlamentu cieszą się ogromną popularnością. Polityczną karierę byłego prowadzącego „ Mam talent” chętnie komentują gwiazdy TVN. Marcin Prokop zdążył już nazwać lidera Polski 2050 „Pinokiem”, a później ujawnił, że otrzymał od niego propozycję pracy. O przedstawicielu Trzeciej Drogi wypowiedział się także Robert Kozyra. - To jedna z najbardziej inteligentnych osób, które spotkałem w życiu - powiedział. Teraz sekret kolegi ze stacji zdradziła była prowadząca „ Dzień Dobry TVN Anna Kalczyńska.

Anna Kalczyńska o politycznej karierze Szymona Hołowni. „Zdziała dużo dobrego”

Podczas gdy Szymon Hołownia zaczął pracę jako marszałek Sejmu, TVN ogłosił, że nową prowadzącą „Mam talent” zostanie Agnieszka Woźniak-Starak. Gwiazda w humorystyczny sposób skomentowała swój angaż do rozrywkowego programu. „No powiem wam, że nie wiem, gdzie skończę, prowadząc «Mam talent», ale widzę, że wachlarz możliwości jest bardzo szeroki. A tak poważnie, wielkie gratulacje dla Szymona Hołowni, dobra robota! - napisała.

Wpis nie umknął uwadze Annie Kalczyńskiej. - Napisałam Agnieszce, że to było kapitalne. To była bardzo trafna i bardzo humorystyczna uwaga. Wykazała się dużym poczuciem humoru - wyznała w rozmowie z Plotkiem. Później zaskoczyła wypowiedzią, w której zasugerowała, że Hołownia zrobił „skok w bok”.

Redakcja poleca

- Od samego początku jako społecznik i osoba zaangażowana szedł tą drogą. Myślę, że epizod w „Mam talent” był absolutnie takim skokiem w bok w jego przypadku. Cieszę się, że jest w poważnej roli i myślę, że zdziała dużo dobrego, a o to chyba mu chodzi w życiu. Ciekawe są te transfery ze świata show-biznesu do polityki... Zdecydowanie trudniej byłoby w drugą stronę - stwierdziła.

W dalszej części rozmowy zwolniona z „Dzień Dobry TVN” dziennikarka zdradziła, czym się teraz zajmuje. - Na razie pracuję zupełnie inaczej. Robię to, co też potrafię świetnie. Prowadzę imprezy komercyjne. Oprócz tego pracuję w liceum, z młodzieżą. Piszę. Pracy mam sporo - zdradziła. Nowe zajęcie znalazł ostatnio także jej telewizyjny partner. Andrzej Sołtysik poprowadzi dwa nowe programy.

Źródło: Radio ZET/Plotek

Nie przegap
Polskie gwiazdy, które były w polityce
9 Zobacz galerię
fot. Paweł Wodzyński/EAST NEWS, Krzysztof Kaniewski/REPORTER/EAST NEWS, ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS, Jacek DomińskiI/REPORTER/EAST NEWS