Obserwuj w Google News

Andrzej Sołtysik wraca w wielkim stylu. Poprowadzi dwa programy

2 min. czytania
20.11.2023 15:34
Zareaguj Reakcja

Wiosną Andrzej Sołtysik znalazł się w gronie prowadzących "Dzień dobry TVN", którym przyszło rozstać się formatem. Teraz wraca i będzie prowadził aż dwa programy. Jego fani na to czekali.

Andrzej Sołtysik dostał dwa programy
fot. EAST NEWS

Andrzej Sołtysik przez wiele lat występował jako jeden z prowadzących śniadaniówkę " Dzień dobry TVN". Niestety, w ramach odświeżania programu pożegnała się z nim spora grupa gwiazd — Agnieszka Woźniak-Starak, Małgorzata Ohme, Anna Kalczyńska, Małgorzata Rozenek, a także Andrzej Sołtysik. Przez kilka miesięcy niewiele było o tym ostatnim słychać. Teraz jednak w mediach gruchnęły wieści, że wraca i będzie prowadził aż dwa programy. Gdzie i co to dokładnie będzie?

Andrzej Sołtysik poprowadzi dwa programy

Andrzej Sołtysik z pewnością był mocno zaskoczony zwolnieniem z "Dzień dobry TVN". W swoich wypowiedziach krótko po rozstaniu ze śniadaniówką przyznał, że mimo wszystko jego świat się nie zawalił, a on żyje dalej. Choć nie wykluczył powrotu do telewizji, to zauważył, że przez 15 lat, kiedy to zaczął pracę w DD TVN w mediach wiele się zmieniło, a praca przed kamerą to niejedyny sposób na życie. – Zobaczymy, co się wydarzy. Zobaczymy, w którą stronę skręci telewizja i w którą stronę pójdzie. Natomiast okazało się, że współczesny świat mediów być może zaczynał się na telewizji, ale na pewno na telewizji się nie kończy. Tak jak powiedziała małżonka, wszystko w swoim czasie – powiedział wtedy w rozmowie z „Faktem” Sołtysik.

Redakcja poleca

Okazuje się, że w słowach tych była prawda, ponieważ teraz Andrzej Sołtysik wraca w nowych programach, ale już nie w TV, a w internecie. Na portalu Świat Gwiazd pojawiły się informacje, że dziennikarz właśnie tam poprowadzi nowy program. Drugi z kolei będzie tworzony w serwisie Goniec. — Jestem podekscytowany dołączeniem do znakomitych twórców i zespołu tworzącego Iberion. Pozostając w moim filmowym świecie, zaproszę widzów do nowego, wyjątkowego miejsca - przekazał prezenter w Świecie Gwiazd.

Andrzej Sołtysik dostał dwa programy

Wieści o tym, że Andrzej Sołtysik poprowadzi dwa nowe programy, z pewnością ucieszą jego fanów. Dotąd nie wiadomo dokładnie, na czym to wszystko będzie polegać, ale z dużą pewnością przynajmniej jeden z programów dotyczyć będzie gwiazd i tematyki filmowej, w której Sołtysik czuje się jak ryba w wodzie. Miejmy nadzieję, że już niebawem poznamy jakieś szczegóły na ten temat.

Źródło: Radio ZET/Świat Gwiazd/Fakt

Nie przegap
Te gwiazdy są nieuleczalnie chore. Niektóre z ich chorób prowadzą do śmierci
7 Zobacz galerię
fot. PHOTOlink/Everett Collection/East News + zz/NPX/STAR MAX/IPx/Associated Press/East News + Rex Features/East News