Obserwuj w Google News

Joanna Krupa przekazała niepokojące wieści. Gwiazda TVN ma problemy zdrowotne

2 min. czytania
20.11.2023 10:13
Zareaguj Reakcja

Joanna Krupa w jednym z ostatnich wywiadów zdradziła, że zmaga się z pewnymi problemami zdrowotnymi. Modelka wyznała, że dopadła ją alergia, która utrudnia jej codzienne funkcjonowanie. Niestety, mimo wykonanych testów, wciąż nie udało się ustalić, co uczula gwiazdę.

Joanna Krupa
fot. VIPHOTO/East News

Joanna Krupa to jedna z Polek, którym udało się spełnić amerykański sen i zaistnieć za oceanem. Karierę rozpoczęła od fotomodelingu. Pojawiła się na okładkach wielu magazynów na całym świecie i brała udział w sesjach zdjęciowych, publikowanych na łamach magazynów: „Glamour”, „Playboy”, „Cosmpopolitan”, czy „Maxim”.

Joanna Krupa podbiła polski show-biznes

W Polsce popularność zdobyła głównie dzięki programowi „Top Model”. Od 2010 roku jest gospodynią i jurorką hitu TVN, dzięki któremu w branży mogą zaistnieć modele-amatorzy. Krupa nie unika udziału także w innych reality-show. Kilka lat temu wystąpiła m.in. w „The Real Housewives of Miami” oraz „Starsza pani musi fiknąć”.

Krupa jest też bywalczynią salonów i często można ją spotkać na różnego rodzaju branżowych eventach. Podczas jednego z ostatnich zdradziła, że od jakiegoś czasu zmaga się z uciążliwymi problemami zdrowotnymi.

Redakcja poleca

Joanna Krupa opowiedziała o chorobie

W rozmowie z Karoliną Motylewską z Jastrząb Post, słynna modelka wyjawiła, że nie czuje się dobrze. Wszystko przez alergię, której objawy utrudniają jej codzienne funkcjonowanie.

- Złapały mnie dziś straszne alergie, miałam opuchnięte oczy. Ale jest ok. Jest super event, więc czuję się dobrze. Nikt nie wie, skąd te alergie. Robiłam wszystkie testy, niestety – tak naprawdę – nie wiem – wyznała portalowi.

Krupa zdecydowana jest jednak za wszelką cenę dowiedzieć się czegoś więcej o swojej alergii i sprawdzić, czego powinna unikać, by poczuć się lepiej. Jest to dla niej o tyle istotne, że objawy, których doświadcza, przeszkadzają jej w pracy. Gwiazda ma nadzieję, że już niebawem uda jej się zwalczyć uciążliwe problemy zdrowotne.

Zobacz także:  Rozczochrane włosy i brak makijażu. Joannę Krupę też oskarżą, że się nie myje? [WIDEO]

- Muszę zrobić jakieś inne testy. Czym jestem starsza, tym bardziej mnie to męczy i to nie jest fajne. Nos zatkany, oczy opuchnięte, czerwone, pieką. To nie jest fajne, szczególnie, gdy pracujesz w takiej branży jak telewizja, masz sesje zdjęciowe i musisz dobrze wyglądać – zaznaczyła w tej samej rozmowie.

Źródło: Radio ZET/Jastrząb Post

Nie przegap
Rozwody kościelne w polskim show-biznesie. Kto unieważnił swoje małżeństwo?
8 Zobacz galerię
fot. Beata Zawrzel/REPORTER/East News