Obserwuj w Google News

Rozczochrane włosy i brak makijażu. Joannę Krupę też oskarżą, że się nie myje? [WIDEO]

2 min. czytania
17.11.2023 16:04
Zareaguj Reakcja

Joanna Krupa postanowiła pokazać się bez makijażu, z rozczochranymi włosami i w piżamie. Fanki modelki pokochały nagranie "niezrobionej" celebrytki.

Joanna Krupa
fot. print screen z Joanna Krupa/Instagram

Joanna Krupa zachwyciła fanów nagraniem, na którym trudno ją rozpoznać. Obserwatorzy gwiazdy "Top Model" oczarowani jej wyglądem sauté.

Joanna Krupa bez makijażu: wideo na Instagramie

Z dziwnego powodu ludzie lubią oglądać zdjęcia gwiazd bez makijażu. Być może odkrywają wówczas, że celebryci są takimi samymi ludźmi jak wszyscy - dotyczą ich te same potrzeby fizjologiczne oraz codzienne obowiązki. Różni ich jedynie to, że są rozpoznawalni, zdecydowanie bogatsi i czasem dysponują jakimś talentem.

Prawdopodobnie wynika to z faktu, że w dobie operacji plastycznych, korekcji zdjęć w mediach społecznościowych i ogólnym udawaniu przez influencerów i celebrytów, że zawsze wyglądają jak milion dolarów, wyjście z domu bez makijażu jest uznawane za akt odwagi. Szczególnie jeśli ma się rozpoznawalną twarz.

Redakcja poleca

Kult piękna doprowadził więc do absurdalnych sytuacji, w których osoba znajdująca się w zaciszu prywatnego domu, chwali się, że spędza wolny dzień na kanapie w piżamie, bez tony makijażu i z nieułożonymi włosami. Tak właśnie uczyniła Krupa, która zamieściła na Instagramie poniższe wideo.

"Pierwszy dzień wolny od długiego czasu i wykorzystuję go wspaniale. Robienie nic (sic) i nikt dzisiaj mnie nie wyciągnie z domu, ha, ha" - czytamy w opisie zdjęcia. Na samym nagrani widnieje natomiast napis: "Jestem dumną zwolenniczką rozczochranych włosów, braku makijażu i noszenia piżamy przez cały dzień. Kto jest ze mną?".

Redakcja poleca

Joanna Krupa bez makijażu: fani zachwyceni

Na szczęście nikt nie przyczepił się do Krupy, jak miało to miejsce w przypadku Joanny Koroniewskiej, Aleksandry Żebrowskiej i Zofii Zborowskiej. Pewna internautka zarzuciła celebrytkom znanym z naturalnej urody, że są "totalnie zaniedbane". Wszystkie trzy udowodniły, że regularnie się myją. Pod filmem Krupy pojawiło się jednak mnóstwo pochlebnych komentarzy.

"Z taką urodą makijaż wydaje się zupełnie niepotrzebny. A dni nicnierobienia są bezcenne" - komplementuje fanka. "Zawsze powtarzam: włosy rozczochrane i myśli nieuczesane to ja... Dystans i luz, aby nie sfiksować" - pisze inna internautka. "W makijażu czy bez, jak zawsze piękna" - czytamy.

Trudno nie wyglądać pięknie. W końcu Krupa to poddana operacjom plastycznym bogata kobieta, która stosuje drogie kosmetyki i prowadzi styl życia, pozwalający jej na pełną regenerację organizmu.

Źródło: Radio ZET/Instagram

Nie przegap
Salma Hayek
6 Zobacz galerię
fot. salmahayek / BEEM/Beem/East News