Obserwuj w Google News

Quiz. Słuchasz Agnieszki Chylińskiej? Zostań „królową łez” i dokończ te teksty

2 min. czytania
19.11.2023 15:17

Znasz piosenki Agnieszki Chylińskiej? Tylko najwięksi fani dokończą te teksty. Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, czy uważnie słuchasz utworów „królowej łez”.

Quiz. Słuchasz Agnieszki Chylińskiej? Zostań „królową łez” i dokończ te teksty
  • 12 pytań Rozpocznij quiz
fot. Karol Makurat/East News

Agnieszka Chylińska to jedna najpopularniejszych polskich wokalistek. Piosenkarka zasiada w jury programu „ Mam talent”. Od kariery telewizyjnej zdecydowanie woli jednak występy na scenie. Artystka rzadko mówi o swoim życiu prywatnym. O wzlotach i upadkach opowiada poprzez muzykę. Należysz do grona jej fanów? Jeśli tak z pewnością znasz teksty jej piosenek. Nie czekaj i sprawdź się w naszym quizie!

Quiz. Znasz piosenki Agnieszki Chylińskiej? Tylko prawdziwi fani dokończą te teksty

Agnieszka Chylińska zyskała popularność jako wokalistka zespołu O.N.A. Wkrótce kontrowersyjna młoda piosenkarka miała na koncie takie hity jak „Znalazłam”, „Kiedy powiem sobie dość” czy „Niekochana”. Po rozpadzie formacji artystka szybko założyła własny zespół. Grupa Chylińska wydała płytę „Winna”, którą promował utwór o tym samym tytule.

5 lat później Agnieszka Chylińska przeszła radykalną metamorfozę. Rock zamieniła na pop i zaskoczyła fanów tanecznym brzmieniem. Na „Modern Rocking” umieściła między innymi hit „Nie mogą cię zapomnieć”. Kiedy wszyscy myśleli, że piosenkarka już na zawsze zapomni o mocniejszych brzmieniach, ta znowu zrobiła im niespodziankę.

Redakcja poleca

W 2014 roku premierę miał utwór „Kiedy przyjdziesz do mnie”, jednak album „Forever child” pojawił się na sklepowych półkach dopiero dwa lata później. Płytę promowała wówczas „Królowa łez”. Od tego czasu Agnieszka Chylińska wróciła do regularnego nagrywania muzyki.

W 2018 wokalistka zaprezentowała fanom album „Pink Punk” i singiel „Mam zły dzień”. Rok 2022 to z kolei już era „Never ending story”, która obfitowała w takie hity jak „Jest nas więcej”, „Kiedyś do ciebie wrócę” czy „Drań”. Znasz piosenki Agnieszki Chylińskiej? Nie czekaj i rozwiąż nasz quiz!

Źródło: Radio ZET

Top of the Top Sopot Festival 2023: Agnieszka Chylińska zrobiła sobie tatuaż na twarzy
6 Zobacz galerię
fot. Pawel Wodzynski/East News

logo Tu się dzieje