Obserwuj w Google News

Andrzej Sołtysik komentuje zwolnienie z „Dzień dobry TVN”. Wróci do telewizji?

2 min. czytania
07.09.2023 10:17
Zareaguj Reakcja

Andrzej Sołtysik był jedną z gwiazd porannego programu „Dzień dobry TVN”. Choć widzowie przyzwyczaili się do niego w roli gospodarza, produkcja postanowiła odświeżyć format. Ze śniadaniówką pożegnała się plejada gwiazd, w tym on. Jak komentuje swoje odejście?

Andrzej Sołtysik komentuje zwolnienie z „Dzień dobry TVN”. Wróci do telewizji?
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Produkcja  „Dzień dobry TVN” podjęła radykalne kroki. W celu odświeżenia formatu  zrezygnowała ze współpracy z częścią dotychczasowych prowadzących. Ze śniadaniówką pożegnali się  Małgorzata Rozenek-Majdan, Agnieszka Woźniak-Starak, Anna Kalczyńska, Andrzej Sołtysik i Małgorzata Ohme.

Zwolnienia w „DDTVN” były szokiem dla widzów. Sporym zaskoczeniem zareagowały także zwolnione gwiazdy. Jak z perspektywy czasu ocenia je Andrzej Sołtysik?

Redakcja poleca

Andrzej Sołtysik szczerze o zwolnieniu z „Dzień dobry TVN”

Andrzej Sołtysik pracował w śniadaniówce TVN przez półtorej dekady. Można więc przypuszczać, że zwolnienie było dla niego sporym ciosem. W rozmowie z „Faktem” stwierdził jednak, że jego świat wcale się nie zawalił. Dziś uważa, że będzie miał jeszcze szansę, by zdobyć pracę, która przyniesie mu spełnienie.

– Tak jak już mówiłem: niespodzianka, szok i niedowierzanie. Potem życie potoczyło się dalej, bo okazuje się, że prawdziwego końca świata, jak to ujął poeta, nie będzie i nie ma. Życie toczy się dalej i nieubłaganie przynosi nam nowe okazje i nowe szanse – powiedział „Faktowi”.

Redakcja poleca

Nie wyklucza, że jeszcze będziemy mogli zobaczyć go w telewizji. Zaznaczył jednak, że teraz zdaje sobie sprawę, że świat mediów jest o wiele większy niż przed laty. Nie wykluczone więc, że zajmie się czymś zupełnie innym. Może postawi na internet?

– Zobaczymy, co się wydarzy. Zobaczymy, w którą stronę skręci telewizja i w którą stronę pójdzie. Natomiast okazało się, że współczesny świat mediów być może zaczynał się na telewizji, ale na pewno na telewizji się nie kończy. Tak jak powiedziała małżonka, wszystko w swoim czasie – oznajmił w rozmowie z „Faktem” Sołtysik.

Nie przegap

 

anna-popek-tańczy-na-rurze-gwiazda-tvp-pręży-się-w-wyciętym-kostiumie
7 Zobacz galerię
fot. Artur Zawadzki/East News