Obserwuj w Google News

Spięcie w „Dzień Dobry TVN”. Andrzej Sołtysik nie wytrzymał. „Protestuję”

2 min. czytania
01.06.2023 14:44
Zareaguj Reakcja

W „Dzień Dobry TVN” doszło do nieprzyjemnej wymiany zdań między prowadzącymi. Andrzej Sołtysik omal nie pokłócił się z Mateuszem Hładkim. Sytuację musiała ratować Anna Kalczyńska. O co poszło?

Spięcie-w-dzień-dobry-tvn-andrzej-sołtysik-nie-wytrzymał-protestuję
fot. MATEUSZ GROCHOCKI/Dzień Dobry TVN/East News

Widzowie „ Dzień Dobry TVN” byli świadkami niezręcznej rozmowy prowadzących show. Wydanie, które poprowadzili Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik przysporzyło sporo emocji. Nieoczekiwanie gospodarz śniadaniówki wdał się w ostrą dyskusję z Mateuszem Hładkim prezentującym wydarzenia ze świata show-biznesu. Żaden z panów nie chciał przyznać drugiemu racji, a całą sytuację w końcu musiała załagodzić Anna Kalczyńska. O co posprzeczali się prezenterzy?

„Dzień Dobry TVN”. Andrzej Sołtysik pokłócił się na wizji z Mateuszem Hładkim

Ostatnio segmenty show-biznesowe porannego programu TVN przysparzają masę emocji. Niedawno widzów zszokowała ostra reakcja Pauliny Krupińskiej na rozwód gwiazd. Później fanów „Dzień Dobry TVN” zaskoczył Marcin Prokop, który skomentował zaręczyny Roksany Węgiel i Kevina Mgleja. W studiu na Marszałkowskiej ponownie zrobiło się gorąco za sprawą doniesień o przyjściu na świat dziecka Al Pacino.

83-letni aktor doczekał się potomka z jego 29-letnią partnerką. Duża różnica wieku i późne ojcostwo gwiazdora nie umknęły uwadze Mateuszowi Hładkiemu. - Jeżeli bylibyśmy skrupulatni i policzyli, to jego dziecko, kiedy będzie miało 18 lat, będzie mogło się poszczycić 101-letnim tatusiem - powiedział prezenter.

- Fajnie Mateusz, ale po co liczyć? Co z tego wynika? Ja jako ojciec protestuję - zareagował niespodziewanie Andrzej Sołtysik, któremu nie spodobało się wypominanie wieku aktorka. Sytuację próbowała załagodzić Anna Kalczyńska. - Nie wchodźmy w to. Jest super i po prostu gratulujemy - chciała zakończyć temat, lecz na niewiele się to zdało.

Redakcja poleca

- Przeciwko czemu ty protestujesz? - przerwał jej Hładki. - Liczeniu, odliczaniu, wyliczaniu. Takiej rachunkowości. Po prostu trzeba pogratulować i Al Pacino i matce - tłumaczył wywołany do tablicy Sołtysik, ale drugi z panów nie dawał za wygraną. - Nie, nie zgadzam się z tobą absolutnie. Uważam, że nie ma w tym nic złego, żeby powiedzieć, że będzie miał 101 lat, kiedy jego dziecko będzie miało 18 - stwierdził.

Ostra dyskusja mogłaby zapewne ciągnąć się w nieskończoność, jednak Kalczyńska zdecydowała się umiejętnie zmienić temat. Dzięki prowadzącej dalsza część rozmowy potoczyła się już bez większych zgrzytów. Spodziewaliście się, że późne ojcostwo Al Pacino wywoła takie emocje u prezenterów „DDTVN”?

ddtvn-andrzej-sołtysik-mateusz-hładki-anna-kalczyńska-al-pacino
fot. Player (Dzień Dobry TVN)
Wpadki telewizyjne Filip Chajzer
9 Zobacz galerię
fot. Artur Zawadzki/Reporter/East News