Obserwuj w Google News

Marcin Prokop komentuje zaręczyny Roksany Węgiel. Co myśli o Kevinie Mgleju?

2 min. czytania
29.05.2023 13:50
Zareaguj Reakcja

Roksana Węgiel i Kevin Mglej się zaręczyli. Decyzję młodych gwiazd skomentowano w „Dzień Dobry TVN”. Głos zabrał Marcin Prokop, który zdradził, co sądzi o wybranku Roxie Węgiel.

marcin-prokop-komentuj-zaręczyny-roksany-węgiel-co-myśli-kevinie-mgleju
fot. VIPHOTO/East News, Michał Żebrowski/Dzien Dobry TVN/East News

Roksana Węgiel przyjęła oświadczyny Kevina Mgleja. Zaręczyny 18-latki z o 8 lat starszym partnerem były szokiem dla fanów piosenkarki. Internauci gorzko ocenili decyzję gwiazd. Pojawiły się głosy, że są oni za młodzi na małżeństwo. O zaręczynach Roxie i Kevina dyskutowano także w „ Dzień Dobry TVN”. Marcin Prokop pokusił się o ocenę działań młodych celebrytów.

Marcin Prokop o zaręczynach Roksany Węgiel i Kevina Mgleja. Prezenter zaskoczył widzów

W segmencie porannego programu TVN poświęconym wydarzeniom ze świata show-biznesu Mateusz Hładki poinformował widzów o zaręczynach Roksany Węgiel i Kevina Mgleja. Doniesieniom uważnie przysłuchiwali się Dorota Wellman i Marcin Prokop. Nagle prowadzący „Dzień Dobry TVN” postanowił podzielić się z telewidzami pewną historią. Okazuje się, że dziennikarz zna wybranka Roxie.

- Pracowałem kiedyś z Kevinem przy jednym projekcie, bo jest współwłaścicielem agencji reklamowej. To bardzo miły i bardzo kumaty, bardzo zabawny chłopak, więc jeśli jest im razem dobrze, to trzymam kciuki za powodzenie tej relacji - powiedział Prokop.

Redakcja poleca

Następnie fani śniadaniówki zobaczyli pierwsze wspólne zdjęcia pary z celebryckiej ścianki. - Czekamy na ślub, ale nie poganiamy - zakończył fragment show poświęcony młodym gwiazdom Mateusz Hładki.

Gospodarz „DDTVN” także nie zachęcał Węgiel i Mgleja do szybkiego ślubu. - Spokojnie, niech oni sobie jeszcze narzeczeństwem chwile pobędą - skwitował. Zgadzacie się z jego zdaniem? Czy Roksana i Kevin powinni jeszcze poczekać z organizacją ślubu?

ddtvn-marcin-prokop-komentuje-zaręczyny-roksany-węgiel-i-kevina-mgleja
fot. Player (Dzień Dobry TVN)