Obserwuj w Google News

Al Pacino po raz czwarty zostanie ojcem. Jego partnerka jest młodsza o ponad 50 lat

2 min. czytania
31.05.2023 09:48
Zareaguj Reakcja

Al Pacino po raz czwarty zostanie ojcem. Partnerka 83-letniego gwiazdora Hollywood, producentka Noor Alfallah, ma 29 lat. Różnica wieku przyszłych rodziców wywołała falę krytyki.

Al Pacino zostanie ojcem
fot. ROBYN BECK/AFP/East News

Al Pacino to bez wątpienia jedna z ikon światowego kina. Zdobywca statuetki Oscara i czterech Złotych Globów zagrał w wielu obsypanych nagrodami hitach. Mogliśmy oglądać go w takich kinowych przebojach jak "Zapach kobiety", "Ojciec chrzestny", "Irlandczyk" czy "Człowiek z blizną". Choć aktor ma za sobą 83. urodziny, imponuje energią i nadal świetnie radzi sobie przed kamerą. W 2021 roku zagrał Aldo w filmie "Dom Gucci".

Prywatnie Al Pacino jest ojcem trójki dzieci. Ze związku z trenerką aktorstwa Jan Tarrant ma córkę Julie Marie, z piosenkarką Beverly D'Angelo bliźniaki Jamesa i Olivię. Okazało się, że mimo słusznego wieku gwiazdor po raz kolejny zostanie ojcem.

Al Pacino po raz czwarty zostanie ojcem. Partnerka aktora ma 29 lat

Późne ojcostwo to wśród gwiazd nic nowego, jednak różnica wieku między Alem Pacino a matką  jego czwartego dziecka może szokować. Pochodząca z Kuwejtu Noor Alfallah ma bowiem 29 lat, jest więc młodsza od ukochanego o 54 lata. Dosyć powiedzieć, że jest młodsza nawet od córki Pacino. Jak poinformował portal TMZ, kobieta ma być w 8. miesiącu ciąży, kolejny potomek gwiazdora przyjdzie więc na świat niedługo.

- Umawia się głównie z bardzo bogatymi, starszymi mężczyznami. Jest z Alem od jakiegoś czasu i bardzo dobrze się dogadują. Różnica wieku nie wydaje się stanowić problemu, mimo że jest starszy od jej ojca - czytamy.

Informację o ciąży Alfallah potwierdzili przedstawiciele Pacino. Tymczasem w sieci pojawiły się głosy oburzenia faktem, że ponad 80-letni aktor zdecydował się na dziecko z kobietą młodszą o ponad pół wieku.

Redakcja poleca

Al Pacino będzie miał dziecko z młodszą o ponad 50 lat partnerką. Internauci oburzeni

Informacja o ciąży 29-letniej Noor Alfallah, która zostanie matką dziecka 83-letniego Ala Pacino, oburzyła wielu internautów. W sieci nietrudno znaleźć niepochlebne komentarze. Użytkownicy sieci podkreślają, że decyzja jest skrajnie nieodpowiedzialna, a kobieta związała się z podstarzałym aktorem wyłącznie dla pieniędzy.

- On już jedną nogą w grobie, a ta sobie pożyje dzięki dziecku.

- To jest chore! Szkoda dziecka, bo zaraz będzie w połowie sierotą.

- Przerażające jest to wszystko, masakra.

- On chce pokazać, że jeszcze może, połaskotać własne ego, że mimo upływu lat jest atrakcyjny dla młodych panienek. A niestety jest tak zdziecinniały, że nie rozumie, że laska jest z nim tylko dla kasy, przez dziecko będzie ustawiona do końca życia. a jemu już wiele nie zostało. Jak to dziecko? Inseminacja? - czytamy.