Obserwuj w Google News

Paulina Krupińska miażdży celebrytkę w „DDTVN”. Gorzko oceniła rozwód gwiazd

2 min. czytania
04.05.2023 12:40
Zareaguj Reakcja

Paulina Krupińska zaskoczyła widzów „Dzień Dobry TVN” mocną oceną zachowania żony Kevina Costnera. Aktor rozwodzi się po 18 latach małżeństwa. Prowadząca porannego programu TVN ostro skomentowała rozstanie gwiazd.

paulina-krupińska-miażdży-celebrytkę-w-dzień-dobry-tvn-gorzko-oceniła-rozwód-gwiazd
fot. Player (Dzień Dobry TVN)

Paulina Krupińska jest jedną z prowadzących „ Dzień Dobry TVN”. Na ekranie tworzy zgrany duet z Damianem Michałowskim, jednak ostatnio wyraźnie zaskoczyła swojego telewizyjnego partnera. Podczas segmentu porannego programu TVN poświęconego doniesieniom ze świata show-biznesu gwiazda nie szczędziła słów krytyki pod adresem żony Kevina Costnera. Aktor tworzył małżeństwo z Christine Baumgartner przez 18 ostatnich lat. Niestety niedawno poinformował, że rozwodzi się z niemal o 20 lat młodszą partnerką. Rozstania zażądała podobno Baumgartner. Tłumaczenia byłej ukochanej Costnera bardzo nie spodobały się Krupińskiej.

Redakcja poleca

„Dzień Dobry TVN”. Paulina Krupińska ostro o rozwodzie Kevina Costnera. Nie zostawiła na jego żonie suchej nitki

Kevin Costner był dwukrotnie żonaty. Pierwszy ślub wziął w 1978 roku, a jego żoną została Cindy Silva, która urodziła mu dwie córki. Związek nie przetrwał jednak próby czasu, a celebryci wzięli rozwód w 1994 roku. Dziesięć lat później aktor ożenił się z Christine Baumgartner i doczekał się dwóch synów. Teraz para poinformowała o rozwodzie.

- Z wielkim smutkiem informujemy, że zaistniały okoliczności poza kontrolą pana Costnera, które spowodowały, że będzie musiał uczestniczyć w procesie o rozwiązanie małżeństwa - przytoczył oświadczenie Kevina Costnera dla CNN Mateusz Hładki.

Dziennikarz „DDTVN” zwrócił uwagę na nieco dziwny wydźwięk dokumentu. Zdaniem Hładkiego z oświadczenia można wnioskować, że Costner wcale nie chce rozwodu, a decyzję o rozstaniu podjęła jego żona. Później prezenter przywołał spekulacje mediów, według których Baumgartner miała narzekać, że jej znany mąż nie ma czasu dla rodziny i zbyt długo przebywa na planach zdjęciowych kolejnych filmowych produkcji.

- Widziały gały, co brały! - skomentowała relację dziennikarza niewzruszona Krupińska, co spotkało się z ogromnym zdziwieniem i nerwowym śmiechem prezenterów. - No wiesz… dosyć brutalna jesteś - zauważył Michałowski. - Przychodzi koleżanka do Pauliny: „Paulina, rozwodzę się. On za dużo pracuje”. „Widziały gały, co brały” - śmiał się Hładki.

Prezenterka, widząc reakcje kolegów ze śniadaniówki, postanowiła bronić swojej wypowiedzi. Krupińska zwróciła uwagę na fakt, że Baumgartner wiedziała, że wychodzi za gwiazdora filmowego. Zdaniem gwiazdy „DDTVN” powinna być więc świadoma, że będzie on często poza domem. - Kevin Costner zanim się poznali, grał przez wiele, wiele lat - skwitowała.

Zgadzacie się z Pauliną Krupińską? A może była zbyt surowa w swych ocenach?

ddtvn-rozwów-kevina-costnera
fot. Player (Dzień Dobry TVN)
ddtvn-paulina-krupińska-damian-michałowski-rozwód-kevina-costnera
fot. Player (Dzień Dobry TVN)
ddtvn-matuesz-hładki-rozwód-kevina-costnera
fot. Player (Dzień Dobry TVN)
gwiazdy które brały ślub kilka razy
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS