Obserwuj w Google News

Paulina Krupińska ukrywa romans? Karpiel-Bułecka odpowiedział na oskarżenia internauty

Patryk Wołosz
2 min. czytania
29.03.2023 10:50

Paulina Krupińska została posądzona o romans z kolegą z pracy. „Jak ty się kleisz do wszystkich chłopów” – napisał pod jednym z jej postów internauta, sugerując jednocześnie, że gwiazda „Dzień dobry TVN” potajemnie spotyka się z Mateuszem Hładkim. Sebastian Karpiel-Bułecka zareagował. Co odpisał na złośliwy komentarz?

Paulina Krupińska oskarżona o romans. Na Instagramie zawrzało
fot. MATEUSZ GROCHOCKI/Dzien Dobry TVN/East News

Paulina Krupińska opublikowała na Instagramie kilka kadrów ze swojej przygody w programie „Azja Express”. Jej posty zwykle cieszą się sporym zainteresowaniem, a sekcje komentarzy pękają w szwach od komplementów, które internauci ślą gwieździe TVN. Tym razem w sekcji komentarzy pojawiły się także słowa, które mogły ją zaboleć. Internauta posądził Krupińską o romans z kolegą z pracy.

Zobacz także: Paulina Krupińska boi się zmian w "Dzień dobry TVN". Zdradziła powód

Paulina Krupińska ma romans z Mateuszem Hładkim?

Krupińska zazwyczaj nie spotyka się z hejtem, ale to nie oznacza, że to zjawisko jest jej całkiem obce. Chociaż pod jej postami pojawia się mnóstwo ciepłych komentarzy, od czasu do czasu znajdzie się ktoś, kto postanowi ją zaatakować.

Stało się tak wtedy, gdy na instagramowym profilu Krupińskiej pojawiły się nowe zdjęcia z „Azja Express”. Jeden z internautów wyraźnie nie był nimi zachwycony.

Jak ty się kleisz do wszystkich chłopów. Dziwne, że do kobiet tak się nie przytulasz. Romans z Hładkim to widać. Nawet się nie kryjecie w studio. Nie dziwię się, że mąż ma nerwicę - napisał właściciel anonimowego konta.

Na szczęście Paulina mogła wyjść z tego obronną ręką. Pomogli jej w tym Mateusz Hładki i Sebastian Karpiel-Bułecka.

Myślałem, że tego nie widać! Musimy się bardziej pilnować! - odpowiedział z przymrużeniem oka Hładki.

Kapiel-Bułecka ograniczył się jedynie do wyśmiania teorii złośliwego internauty.

Buhahahahah - napisał.
Redakcja poleca

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka są małżeństwem

Poznali się przez przypadek. Krupińska brała udział w imprezie, na której Karpiel-Bułecka występował ze swoim zespołem Zakopower. Wtedy nawiązali ze sobą kontakt, ale ich znajomość nie rozwinęła się jeszcze przez kilka miesięcy.

Niespełna rok później wpadli na siebie w Warszawie. Wkrótce zaczęli widywać się regularnie. Pierwszy raz pokazali się publicznie jako para na ślubie Rozalii Mancewicz. Wtedy nikt już nie wątpił, że łączyło ich coś więcej niż przyjaźń.

W 2015 roku powitali na świecie swoją pierwszą pociechę. Druga urodziła im się w 2017 roku. Dwa lata później stanęli na ślubnym kobiercu i do dziś tworzą niezwykle zgodną rodzinę.

Redakcja poleca

Źródła: RadioZET.pl/Instagram: @pkupinska/Viva.pl/Se.pl