Obserwuj w Google News

Adele wzięła sekretny ślub. Wszystko wydało się przez żart

2 min. czytania
20.11.2023 18:55
Zareaguj Reakcja

Adele i Rich Paul pobrali się. Zakochani „tak” powiedzieli sobie w tajemnicy przed mediami, a informacja ta wyciekła w dość nietypowy sposób. Wszystko za sprawą żartu.

Adele wzięła sekretny ślub. Wszystko wydało się przez żart
fot. Rex Features/East News

Sześć nagród Grammy, dwie nagrody Brit oraz trzy Amerykańskie Nagrody Muzyczne. Diamentowa płyta w USA, szesnastokrotna platyna w Wielkiej Brytanii i czwarty najlepiej sprzedający się album w historii brytyjskiego rynku muzycznego. To osiągnięcia Adele nie na przestrzeni lat, a jedynie za jeden z jej krążków. Mowa o albumie zatytułowanym „21”, który w 2011 roku podbił cały świat dając wokalistce gigantyczny rozgłos. Kolejne wydawnictwa przyniosły Adele kolejne sukcesy. Dziś jest jedną z najpopularniejszych wokalistek naszego globu.

Zobacz też:  Adele przerwała występ i groziła fanom. „Wyzywam cię, ku*wa”

Adele jest zakochana. Planuje kolejne dzieci

Adele chroni swoją prywatność i jeśli zdradza jakieś szczegóły ze swojego życia, to robi to albo za pośrednictwem muzyki, albo w formie obszernego, ekskluzywnego wywiadu, o którym zaraz mówi cały świat. Tak właśnie zrobiła w sierpniu 2022 roku, gdy dla „Elle” po raz pierwszy opowiedziała nieco więcej o swoim nowym partnerze – Richu Paulu.

Redakcja poleca

"Nigdy nie byłam tak zakochana. Mam obsesję na jego punkcie. Zdecydowanie chcę mieć więcej dzieci. Jestem gospodynią domową, głową rodziny, a stabilne życie pomaga mi w muzyce" – oświadczyła światu Adele latem ubiegłego roku.

Adele wzięła ślub. Tak to potwierdziła

Gwiazda zaznaczyła wtedy też, że nie jest zaręczona, ale mogłaby już po raz drugi zostać mężatką. I wiele wskazuje na to, że na przestrzeni ostatnich miesięcy, jej życzenie miało się ziścić. „Daily Mail” donosi, że Adele miała się przyznać do wzięcia ślubu z Richem Paulem. Zrobiła to w charakterystyczny sobie, zabawny sposób. Komik Alan Carr, który prywatnie jest przyjacielem wokalistki, podczas swojego skeczu miał zapytać, czy któryś z zebranych na sali gości brał ostatnio ślub. Ku zdziwieniu wszystkich rękę podniosła właśnie Adele. Na sali miały rozlec się gromkie brawa, a gwiazda nie zamierzała kryć swojego szczęścia.

Adele i jej ukochany

Adele i jej ukochany

‧ fot. London Entertainment / SplashNews.com/East News

Źródło: Radio ZET/Daily Mail

Nie przegap
Robert Biedroń, Krzysztof Śmiszek
6 Zobacz galerię
fot. print screen z Krzysztof Śmiszek/Instagram