Obserwuj w Google News

Uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" jest w ciąży? Jest oświadczenie: "Serdecznie gratulujemy!"

2 min. czytania
20.11.2023 16:30
Zareaguj Reakcja

Nicola - jedna z uczestniczek programu "Rolnik szuka żony", ma być rzekomo w ciąży. Na doniesienia zareagowała produkcja show, która wydała oświadczenie.

Rolnik szuka żony
fot. TVP/materiały prasowe

Czy Nicola - wybranka Dariusza z programu " Rolnik szuka żony", jest w ciąży? W sieci pojawiło się oficjalne oświadczenie w tej sprawie.

"Rolnik szuka żony": Nicola jest w ciąży?

Ostatnia edycja programu "Rolnik szuka żony" słynie z kontrowersji. Do tej pory zastrzeżenie widzów budzili niektórzy uczestnicy, którzy okazali się kobieciarzami, a nie gospodarzami, którzy na poważnie szukają partnerki.

Teraz widzami show TVP wstrząsnęła informacja, jakoby jedna z wybranek Dariusza - Nicola, miała być w ciąży. W sieci pojawiły się informacje o zdjęciu, na którym rzekomo u dziewczyny widać ciążowy brzuszek. Produkcja "Rolnika" szybko odniosła się do doniesień, kompletnie je dementując. Na Instagramie programu pojawił się pst w tej sprawie.

"W odpowiedzi na Wasze pytania dotyczące Nicoli pamiętajcie, żeby nie wierzyć we wszystko, co wyczytacie w sieci, czy znajdziecie
w internetowych grupach podawane przez anonimowych informatorów o - delikatnie mówiąc - luźnym stosunku do prawdy" - czytamy w poście. "Informacje zawarte w tym artykule, które dotyczą bezpośrednio Nicoli, nie są prawdą. Prawdą jest jednak, że siostra Nicoli ukończyła właśnie studia wyższe i tego jej serdecznie gratulujemy!" - wyjaśnia produkcja programu. "I pamiętajcie! Plotki może nie pozostawiają bąbli, ale to nie znaczy, że nie ranią" - dodali autorzy posta.

Okazuje się więc, że Nicola wcale nie spodziewa się dziecka. Zdjęcie, które było zarzewiem plotki, przedstawiało Nicolę i jej siostrę, która pochwaliła się zdobyciem dyplomu uniwersytetu.

Redakcja poleca

"Rolnik szuka żony": gdzie i kiedy oglądać program?

Obecnie TVP 1 emituje 10. sezon programu "Rolnik szuka żony". Premiera nowych odcinków odbyła się 17 września 2023 roku. Grupa samotnych rolników i rolniczek szuka miłości. W tym celu uczestnicy wybierają spośród grupy chętnych kilka osób, które konkurują o względy bohaterów w rozmaitych zadaniach. Prowadzącą show jest Marta Manowska. Program "Rolnik szuka żony" można oglądać co niedzielę o godzinie 21:10 w TVP 1.

Źródło: Radio ZET/Instagram

Nie przegap
Rolnik szuka żony: najbardziej kontrowersyjni uczestnicy
12 Zobacz galerię
fot. screen Facebook Rolnik szuka żony TVP