Obserwuj w Google News

Adele otworzyła się na temat nowego związku: "Chcę mieć więcej dzieci"

2 min. czytania
16.08.2022 14:50
Zareaguj Reakcja

Adele udzieliła wywiadu magazynowi "Elle", w którym opowiedziała o swoim nowym związku. Podkreśliła, że jest bardzo zakochana w Richu Paulu. Gwiazda zdradziła, że uwielbia być gospodynią domową i chciałaby mieć więcej dzieci.

Adele
fot. Instagram.com/ Adele

Adele po zakończeniu małżeństwa z Simonem Koneckim postanowiła na jakiś czas odpocząć od wymagającego świata show-biznesu. Gwiazda jakiś czas była singielką, jednak od roku jej serce jej zajęte. Artystka spotyka się z Richem Paulem, który jest agentem sportowym. Gwiazda nie była wylewna na temat nowego związku, jednak w najnowszym wywiadzie dla "Elle" postanowiła zrobić wyjątek i uchylić rąbka tajemnicy na temat relacji ze swoim ukochanym.

Zobacz też :Adele z nowym utworem. Reklama zaskoczyła fanów wokalistki [WIDEO]

Adele otworzyła się na temat nowego związku: "Chcę mieć więcej dzieci"

Adele w najnowszym wywiadzie przyznała, że jest bardzo zakochana w Richu Paulu. Podkreśliła również, że chce, aby jej 9-letni synek doczekał się rodzeństwa.

"Nigdy nie byłam tak zakochana. Mam obsesję na jego punkcie. Zdecydowanie chcę mieć więcej dzieci. Jestem gospodynią domową, głową rodziny, a stabilne życie pomaga mi w muzyce" - powiedziała Adele w rozmowie z "Elle UK". Gwiazda, choć skupia się mocno na swoim związku, nie przestaje koncertować. Aktualnie przygotowuje się do koncertów w Las Vegas.

"Obecnie wszystko o czym myślę to Vegas. Chcę ku*wa rozwalić system"  -powiedziała w rozmowie z "Elle" artystka.

Swego czasu pojawiły się plotki, że Adele zaręczona jest z Richem Paulem. W rozmowie z "Elle" 34-latka zdementowała te doniesienia. Choć artystka jest bardzo szczęśliwa u boku nowego ukochanego, nie planuje wychodzić za mąż.

"Nie jestem mężatką. Po prostu jestem zakochana! Jestem szczęśliwa jak nigdy. Równie dobrze mogłabym być mężatką. Nie jestem zaręczona, po prostu kocham ekskluzywną biżuterię!" - mówiła, odnosząc się do okazałego pierścionka, który kilka miesięcy temu błyszczał na palcu brytyjskiej gwiazdy.

gwiazdy które brały ślub kilka razy
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS