Obserwuj w Google News

Quiz. Wiesz, że te gwiazdy są spokrewnione? Zgadnij, jakie łączą je relacje

1 min. czytania
20.11.2023 14:34
Zareaguj Reakcja

Gwiazdy, które są ze sobą spokrewnione to wcale nie rzadkość w polskim show-biznesie. Równie często co więzy krwi, wśród celebrytów można dopatrzeć się różnego rodzaju powinowactwa. Sprawdźcie, którzy celebryci pochodzą z tej samej rodziny.

Quiz. Wiesz, że te gwiazdy są spokrewnione? Zgadnij, jakie łączą je relacje
  • 15 pytań Rozpocznij quiz
fot. Mariusz Grzelak/East News, VIPHOTO/East News, Kamil Piklikiewicz/East News

Świat jest mały, a polski show-biznes jeszcze mniejszy. Też macie wrażenie, że w filmach i serialach występują wciąż ci sami aktorzy? Nie wydaje wam się, że telewizyjne programy prowadzą ciągle ci sami prezenterzy? A co jeżeli powiedzielibyśmy wam, że gwiazdy mają ze sobą dużo wspólnego nie tylko ze względu na pracę? Niektórych łączy o wiele więcej. Sprawdźcie, czy wiedzieliście, którzy celebryci są ze sobą spokrewnieni i spowinowaceni. Spróbujcie swoich sił także w drugiej i trzeciej części testu o powiązaniach gwiazd!

Quiz. Te gwiazdy są ze sobą spokrewnione. Sprawdź, czy wiesz, co ich łączy

Polski show-biznes to jedna wielka rodzina. Gwiazdy coraz częściej wkręcają do pracy w blasku fleszy swoje dzieci. Ich pociechy szybko zmieniają się w celebrytów i influencerów z prawdziwego zdarzenia. Czasami jednak członkowie tej samej rodziny stają się rozpoznawalni, a dopiero później wychodzi na jaw, że są spokrewnieni lub spowinowaceni. Rozwiążcie nasz quiz i sprawdźcie, co łączy te gwiazdy!

Źródło: Radio ZET

Michał Wiśniewski miał pięć żon
10 Zobacz galerię
fot. WOJCIECH STROŻYK/REPORTER

logo Tu się dzieje