Obserwuj w Google News

Quiz. Gwiazdy, które są spokrewnione. Sprawdź, czy wiesz, co ich łączy

1 min. czytania
21.11.2023 15:25
Zareaguj Reakcja

Zgadnij, co łączy polskie gwiazdy. Rodzinne powiązania celebrytów mogą zaskoczyć. Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, czy wiesz wszystko o rodzinach znanych i lubianych.

Quiz. Gwiazdy, które są spokrewnione. Sprawdź, czy wiesz, co ich łączy
  • 15 pytań Rozpocznij quiz
fot. Witold Rozbicki/East News, Mateusz Jagielski/East News, VIPHOTO/East News

W polskim show-biznesie funkcjonuje wiele gwiazd, które łączą więzy krwi. Nietrudno dostrzec, że karierę w blasku fleszy robią dzieci aktorów, muzyków i telewizyjnych prezenterów. Na czerwonych dywanach często pojawiają się także rozpoznawalne rodzeństwa. Czasami pokrewieństwo i powinowactwo polskich gwiazd może jednak zaskoczyć nawet największych fanów rodzimych celebrytów. Rozwiąż drugą część naszego quizu i sprawdź, czy znasz ich rodzinne relacje! Nadal Ci mało? Spróbuj swoich sił także w pierwszej i trzeciej części testu o powiązaniach gwiazd.

Quiz. Te gwiazdy są ze sobą spokrewnione. Zgadnij, jakie łączą je relacje

Świat polskiego show-biznesu nie skrywa przed tobą tajemnic? Wiesz, co łączy Adama Małysza i Justynę Żyłę? Zgadniesz, kim dla Stanisława Karpiel-Bułecki jest Sebastian Karpiel-Bułecka? A może rodzinne powiązania gwiazd to dla ciebie ogromne zaskoczenie? Czyją mamą jest Maria Winiarska? Kto jest córką Grzegorza Markowskiego? Pytań jest wiele, prawidłowa odpowiedź zawsze tylko jedna. Sprawdź się w naszym quizie i dowiedz się, co łączy polskich celebrytów.

Źródło: Radio ZET

Michał Wiśniewski miał pięć żon
10 Zobacz galerię
fot. WOJCIECH STROŻYK/REPORTER

logo Tu się dzieje