Obserwuj w Google News

Stalkerka Janowskiego z nożem. Żona gwiazdora pokazała jej wizerunek [ZDJĘCIE]

2 min. czytania
15.04.2023 15:17
Zareaguj Reakcja

Monika Janowska ma dość życia w ciągłym strachu przed stalkerką, która ma obsesję na punkcje Roberta Janowskiego. Udostępniła jej wizerunek w internecie.

Monika Janowska, Robert Janowski
fot. Jerzy Dudek/Dzien Dobry TVN/East News

Koszmar Roberta Janowskiego i jego żony Moniki wciąż trwa. Para nadal jest nękana przez stalkerkę. Nieobliczalna kobieta stała przed domem aktora z nożem w ręce. Janowska postanowiła pokazać jej wizerunek.

Robert Janowski: stalkerka z nożem pokazana w sieci

Od 13 lat Janowscy starają się uporać ze stalkerką, która terroryzuje ich rodzinę. Od jakiegoś czasu para stara się o pomoc w sprawie ze strony policji. Bezskutecznie. Nawet interwencja dziennikarzy na niewiele się zdała.

Nękanie rodziny jurora  "Twoja twarz brzmi znajomo" wygląda rozmaicie: pojawiają się groźby oraz ignorowanie zakazu zbliżania wydanego jakiś czas temu przez sąd. Na Instagramie Janowskiej pojawił się ostatnio gorzki wpis dotyczący żenującej bezradności policji. Żona gwiazdora wyznała, że psychofanka stała przed ich domem z nożem w ręku.

Redakcja poleca

Tym razem Janowska postanowiła, że udostępni wizerunek kobiety, która odbiera jej rodzinie smak życia i zwyczajnie zagraża bezpieczeństwu.

Taka sytuacja. Z nożem…ja już nie mam siły…

Jak widać, sytuacja jest naprawdę niebezpieczna, a polskie organy ścigania wydają sobie nic z tego nie robić.

Redakcja poleca

Monika Janowska ma dość stalkerki

Powyższy kadr pochodzący prawdopodobnie z prywatnego monitoringu sprawił, że Janowska dostała szereg "rad" od obserwujących. W kolejnym poście napisała co o nich myśli.

Dzieciaki proszę, nie piszcie mi na priv porad, że mam postawić mafię pod domem, obić jej pysk i kupić Rottweilera na przyszłość. Wyprowadzać się z kraju też nie mam zamiaru! A sporo z Was dziwi się jeszcze, że w dobie RODO "publikuje Pani jej dane i wizerunek". Serio? Błagam…zaraz się okaże, że to ona jest ofiarą! Kolejne pisma wysłane do sądu. Z sądu przesłane dalej do Polskiej Policji! I co? Pstro! "Nie radzimy sobie" - ot co! Taka odpowiedz z Warszawy Praga - Północ! "Znamy sprawę, ale sobie nie radzimy". To jest chyba jakiś żart.
Wyjechałam. Musiałam. Przewietrzyć głowę, uspokoić i odetchnąć. R. działa na miejscu. Sam. Skoro policja sobie nie radzi... Boże słodki…

Jak widać, w dramatycznej sytuacji Janowskich nic się nie zmienia. Od dawna nagłaśniają temat i zgłaszają go do odpowiednich służb, ale te nie są w stanie niczego wskórać. Robert Janowski już dawno temu opowiadał o tym, że para dostała od nękającej ich kobiety groźby śmierci, a raz psychofanka chciała przejechać Janowską rowerem. Czy po zdjęciu kobiety z nożem policja podejdzie do tematu poważniej, a Janowscy w końcu uwolnią się od stalkerki? Miejmy nadzieję, że tak.

RadioZET.pl/Fakt.pl