Zamknij

Psychofanka Roberta Janowskiego przemówiła: "Mam ubaw po pachy"

04.12.2022 21:06

Robert Janowski i jego żona od 13 lat żyją w strachu przed stalkerką. Kobieta została poproszona przez dziennikarzy o komentarz. Co powiedziała psychofanka?

Monika Janowska i Robert Janowski
fot. Jerzy Dudek/Dzien Dobry TVN/East News

Koszmar Roberta Janowskiego i jego żony Moniki wciąż trwa. Para nadal jest nękana przez stalkerkę. Sprawą zajęła się stacja Polsat, która porozmawiała z nieobliczalną kobietą.

Robert Janowski wciąż nękany przez stalkerkę

Od 13 lat Janowscy starają się uporać ze stalkerką, która terroryzuje ich rodzinę. Niedawno artysta zamieścił na Instagramie poruszający wpis, w którym prosił o pomoc w sprawie. Na apel odpowiedziała stacja Polsat, a konkretnie redakcja programu "Państwo w państwie". Dziennikarzom udało się porozmawiać z kobietą.

Nękanie rodziny Janowskiego wygląda rozmaicie: pojawiają się groźby oraz ignorowanie zakazu zbliżania wydanego jakiś czas temu przez sąd. Jak podaje Fakt.pl, ostatnio psychofanka pomalowała samochód i bramę do domu jurora "Twoja twarz brzmi znajomo". Co ciekawe policja nie zdaje sobie nic robić z problemem Janowskiego. Z tego powodu za sprawę wzięli się twórcy programu "Państwo w państwie", którzy z kamerą odwiedzili stalkerkę. Na pytania o stalking powiedziała w lekceważącym tonie. 

A co panią to interesuje. To jest moja sprawa. Kto powiedział, że ja tam byłam? Ciekawy temat. Mam swoje powody.

To jednak nie koniec. Kobieta twierdzi, że adres swojej ofiary znalazła w internecie, a całą sprawę bagatelizuje.

Całymi dniami się śmieje. Mam ubaw po pachy. Nie muszę się do niczego przyznawać.

Monika Janowska wyznała na antenie, że boi się o własne życie.

Bardzo często jest cała owinięta w jakieś chusty. Ma tylko widoczne oczy. Ja nie wiem, co ona ma pod kocem czy chustą. Nie wiem, czy ona mnie czymś nie obleje czy nie dźgnie nożem. Najnormalniej w świecie się boję, bo wszystko się może wydarzyć.

Janowski przypomniał nie tylko groźby śmierci, ale również sytuację, w której stalkerka próbowała przejechać jego żonę rowerem.

Czy program "Państwo w państwie" sprawi, że służby podejdą do tematu poważniej, a Janowscy w końcu uwolnią się od psychofanki? Miejmy nadzieję, że tak.

loader

RadioZET.pl/Fakt.pl