Obserwuj w Google News

Qczaj zabiera głos ws. rozstania z ukochanym. Mówi o złym stanie psychicznym

2 min. czytania
14.11.2023 19:33

We wtorek media obiegła przykra informacja o rozstaniu Qczaja i Tomasza Nakielskiego. Według doniesień w związku tych dwojga od dłuższego czasu miało dziać się nie najlepiej. Trener zabrał głos w sprawie.

Qczaj zabiera głos ws. rozstania z ukochanym. Mówi o złym stanie psychicznym
fot. Instagram @thomasnakielsky

W czerwcu 2022 roku Qczaj przyznał opinii publicznej, że spotyka się z Tomaszem Nakielskim. Popularny trener zabierał ukochanego na ścianki, a w sieci publikował mnóstwo wspólnych zdjęć i filmów. Daniel Kuczaj nie szczędził Nakielskiemu publicznych czułości, co też ciepło przyjmowali jego fani. W sieci regularnie pojawiały się komentarze, którymi wielbiciele wspierali relację trenera swoim dobrym słowem.

Redakcja poleca

Qczaj i Tomasz Nakielski nie kryli się ze swoją miłością

W kwietniu tego roku w mediach pojawiły się informacje, że Daniel i Tomasz chcieliby stanąć na ślubnym kobiercu. Szczególną inicjatywą w tej kwestii miał ponoć wykazywać się sam Nakielski, lecz jego entuzjazm studziły wymagania Qczaja. Trener przekazał w rozmowie z Jastrząb Post, że chciałby, aby jego ślub z ukochanym odbył się w Polsce.

Zobacz też:  Quiz. Te piosenki podbijają każdą biesiadę. Jak dobrze pamiętasz te tytuły?

Qczaj zabrał głos ws. domniemanego rozstania. Co miał do powiedzenia?

Okazuje się jednak, że wspólne plany tych dwojga mogły spalić na panewce. Według anonimowego informatora Pudelka Daniel i Tomasz zakończyli swój związek, w którym od dłuższego czasu miało dziać się źle. Wieść o tym, że uczucie celebrytów nie przetrwało próby czasu, miała potwierdzać ich ograniczona aktywność na Instagramie.

Głos w sprawie domniemanego rozstania postanowił zabrać sam Qczaj. Trener udzielił komentarza Plejadzie, której przyznał otwarcie, że jest w złym stanie psychicznym. „Wszyscy do mnie piszą. Nie chcę na razie nic potwierdzać ani zaprzeczać. To jest ostatnie, co jest mi potrzebne przy moim złym stanie psychicznym” – czytamy.

Źródła: Radio ZET/pudelek.pl/plejada.pl

Nie przegap
Oto najkrótsze małżeństwa gwiazd. Rekordziści wytrzymali razem 55 godzin
17 Zobacz galerię
fot. Anatol Chomicz/Polska Press/East News