Obserwuj w Google News

Marina pokazała pomieszczenie gospodarcze wielkości mieszkania. To jest luksus!

2 min. czytania
17.03.2023 12:30
Zareaguj Reakcja

Marina Łuczenko pochwaliła się w internecie pomieszczeniem gospodarczym znajdującym się w jej luksusowym domu. Mogłaby w nim zamieszkać rodzina.

Marina Łuczenko
fot. Foto Olimpik/REPORTER

Na Instagramie Mariny Łuczenko-Szczęsnej pojawiło się zdjęcie z jej nowowykończonego pomieszczenia. Wielkość pralni powala.

Marina Łuczenko: dom gwiazdy z pralnią wielkości mieszkania

Gwiazdy mają tendencję do pokazywania publicznie swojego życia prywatnego. W dobie mediów społecznościowych jest to prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. Z dobrodziejstw Instagrama postanowiła skorzystać Marina, która pokazała swoim fanom, gdzie będzie prała brudne ubrania.

Redakcja poleca

W relacji gwiazdy pojawiło się zdjęcie przedstawiające pralnię w jej nowym domu w Zakopanem, który został zaprojektowany tak, by spełnić wszystkie wymagania pary. Wśród nich znalazło się pomieszczenie gospodarcze wielkości niejednego mieszkania.

screen z Marina Łuczenko/Instagram
fot. screen z Marina Łuczenko/Instagram

Więcej zdjęć oraz nagranie wideo pojawiło się na oficjalnym Instagramie wykonawcy pralni.

Uwagę zwraca wielkość pomieszczenia. Spokojnie można oszacować, że pralnia ma co najmniej kilkanaście metrów kwadratowych. Tego typu powierzchnia to średnia wielkość kawalerek dostępnych w Warszawie. Jeśli myślicie, że to luksusy, to pamiętajcie, że zakopiański dom nie jest jedyną posiadłością należącą do pary celebrytów. Na co dzień Marina i Wojciech Szczęsny mieszkają w Turynie, gdzie w klubie piłkarskim gra mąż piosenkarki.

Redakcja poleca

Patodeweloperka: zakała polskiego rynku budownictwa mieszkaniowego

To, że nie każdy mieszkaniec Polski może sobie pozwolić na dom jaki posiada Marina, jest oczywiste. Jednak sytuacja budownictwa mieszkaniowego w naszym kraju jest dramatyczna. Prawo do godnego mieszkania każdego obywatela Polski zapewnia konstytucja. Nie zmienia to jednak faktu, że politycy z tego zapisu się nie wywiązują. Mieszkania komunalne praktycznie nie są budowane, a lokatorzy tych lokali, które istnieją, często lądują na bruku. Do tego od kilku lat całe państwo zalewa fala patodeweloperki.

To nieformalne określenie odnosi się do budynków mieszkalnych, które powstały w wyniku działań deweloperów, mających na celu pójście po linii najmniejszego oporu, znacząco zaniżając standardy mieszkaniowe. Wiąże się to z takimi działaniami jak absurdalnie małe mieszkania, horrendalnie wysokie ceny i brak funkcjonalności w projektowaniu pomieszczeń mieszkaniowych oraz osiedli. Nie mamy za złe, że Marina i Szczęsny opływają w luksusy, tym bardziej że ich niewątpliwie przekraczająca normę stopa życiowa, pozwala nagłaśniać powszechny problem, o którym często się milczy.

RadioZET.pl/Instagram