,

Fani martwią się o Małgorzatę Rozenek-Majdan: "Kto myje te okna?"

10.03.2023 20:46

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała swój ogromny dom w sieci. Internauci zadawali pytania o utrzymanie czystości w wielkiej willi.

Małgorzata Rozenek-Majdan
fot. VIPHOTO/East News

Na Instagramie gwiazdy znalazło się nagranie z jej domu. Fani Małgorzaty Rozenek-Majdan zadali jej pytania o czystość. Zazdrość, a może słuszna krytyka życia ponad stan?

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała swój dom

Gwiazda TVN, która zaczynała zdobywać popularność dzięki programowi "Perfekcyjna pani domu" od dawna rozbudza emocje. Jedni ją kochają, inni nienawidzą. Czasem wydają się jednak o nią również troszczyć.

Od wielu miesięcy w Polsce szaleje inflacja i wielu mieszkańców kraju ledwo wiąże koniec z końcem. Tymczasem Małgorzata Rozenek-Majdan pławi się w luksusach i do tego chwali się tym w mediach społecznościowych. Na Instagramie gwiazdy pojawiło się nagranie z jej willi. Trzeba przyznać, że niektórzy Polacy daliby się pokroić, żeby mieć mieszkanie wielkości zaprezentowanych schodów. 

Chociaż w komentarzach nie brakuje pochwał pod adresem wystroju wnętrza, nie zabrakło też kilku uwag praktycznych.

Kto myje te okna?

Ale pustka stylistyczna.
Kurde kto te okna myje

Jak widać, najwięcej uwagi przykuły wielkie okna. Trudno powiedzieć, czy fani naśmiewają się z Rozenek-Majdan, czy też może rzeczywiście jej współczują. Niewykluczone jednak, że gwiazda TVN zatrudnia osobę, która dba o porządek w willi. No, chyba że zajmuje się tym jej ukochany - Radosław Majdan.

Jak myć duże okna?

Istnieje też szansa, że obserwatorzy Rozenek-Majdan sami są posiadaczami dużych okien i nie wiedzą, jak je myć i zadając pytanie na Instagramie, liczyli na darmową poradę ekspertki. Niestety celebrytka nie odpowiedziała na komentarze. Ale my spieszymy z pomocą. Mycie tak dużych powierzchni szklanych może być trudne. Oto kilka porad, które pomogą Ci w tej czynności:

  • Wybierz odpowiedni dzień: najlepiej myć okna w pochmurny dzień, aby uniknąć tworzenia się smug.
  • Użyj odpowiedniego sprzętu: do mycia dużych okien najlepiej użyć mopa z mikrofibry oraz gumowego skrobaczki.
  • Wybierz odpowiedni środek czyszczący: woda z dodatkiem płynu do naczyń lub octu białego są dobrymi wyborami. Unikaj środków czyszczących z amoniakiem, ponieważ mogą uszkodzić szkło.
  • Zacznij od góry: zawsze rozpoczynaj od góry, aby uniknąć powstawania brudnych plam na już umytych częściach okna.
  • Czyść w ruchu pionowym lub poziomym: myj szybę w ruchu pionowym lub poziomym, aby uniknąć pozostawiania smug.
  • Wysusz szyby: po umyciu okien, dobrze je wysusz, używając ręcznika papierowego lub miękkiej szmatki.
  • Sprawdź, czy wszystko jest czyste: upewnij się, czy wszystko jest dokładnie wyczyszczone, aby uniknąć powstawania smug.

Powodzenia!

loader

RadioZET.pl/Instagram

Logo radiozet Dzieje się