Obserwuj w Google News

Małgorzata Rozenek zaskoczyła wyznaniem. Musi to zrobić przed śmiercią

2 min. czytania
10.03.2023 10:53
Zareaguj Reakcja

Małgorzata Rozenek-Majdan udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o jej dalszych planach zawodowych i prywatnych. Gwiazda wyznała, że jedna rzecz nie daje jej spokoju. Przed śmiercią planuje zakończyć to, co zaczęła wiele lat temu.

małgorzata-rozenek-zaskoczyła-wyznaniem-musi-to-zrobić-przed-śmiercią
fot. Pawel Wodzynski/Dzien Dobry TVN/East News

Małgorzata Rozenek-Majdan może się pochwalić jedną z najlepiej poprowadzonych karier w polskim show-biznesie. „Perfekcyjna Pani Domu” z gospodyni show o sprzątaniu wyrosła na jedną z największych gwiazd w Polsce. Po poprowadzeniu i uczestniczeniu w masie telewizyjnych programów spełniła swoje największe marzenie i została współprowadzącą „ Dzień Dobry TVN”. Małgorzata może się też pochwalić szczęśliwym życiem rodzinnym. Gwiazda wychowuje trzech synów - Stanisława i Tadeusza z jej małżeństwa z Jackiem Rozenekiem oraz Henryka, którego ojcem jest jej obecny mąż, Radosław Majdan.

Redakcja poleca

Małgorzata Rozenek-Majdan spełni marzenie przed śmiercią. Ma poważne plany

Celebrytka pomiędzy telewizyjnymi i rodzinnymi zobowiązaniami znajduje też czas na prowadzenie swojej firmy cateringowej „MRM Foods” i marki modowej „Mrs. Drama”. Rozenek założyła także fundację i jest aktywnie zaangażowana w promocję procedury in vitro. Trudno więc uwierzyć, że jest coś, czego nie udało jej się zrobić. A jednak! Niewiele osób wie, że zanim Małgorzata rozpoczęła swoją telewizyjną karierę, poświęciła dużo czasu na zdobycie solidnego wykształcenia.

- Jestem absolwentką wydziału Prawa i Administracji UW. Potem dostałam się na studia doktoranckie, które zakończyłam bardzo dobrą oceną. Złożyłam swój doktorat do recenzji, wrócił do mnie po poprawkach i nie zdążyłam się obronić - mówiła Rozenek w rozmowie z Faktem.

Prace nad doktoratem podobno przerwały zdjęcia do programu „Perfekcyjna Pani Domu”. Później gwiazda nie miała już czasu nawet na to, by pomyśleć o obronie. Nie zamierza jednak rezygnować z marzenia.

- Kiedy ludzie się mnie pytają o marzenia, czy cele na przyszłość, to jest na pewno taki cel, który będę chciała przed końcem życia zrealizować. Nie wiem, kiedy, bo na razie w ogóle nie mam na to czasu, ale nie ma takiej możliwości, żebym odeszła z tego świata nie obroniwszy tego doktoratu - zapowiedziała prowadząca „DDTVN”.

Wiedzieliście, że zaszła tak daleko na ścieżce edukacji?

Gwiazdy bez matury: kto oprócz Edyty Górniak nie podszedł do egzaminu dojrzałości?
14 Zobacz galerię
fot. Jan Bielecki/East News