Obserwuj w Google News

Radosław Majdan przeraził wyglądem po rodzinnym dramacie. "Co się stało?" [FOTO]

2 min. czytania
06.03.2023 19:27
Zareaguj Reakcja

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek zaniepokoili internautów wyglądem w najnowszej sesji. Fani zwrócili uwagę na sylwetkę Radka, w której najbardziej przerażają wychudzone nogi. "Coś chyba nie tak poszło" - stwierdzili followersi. 

Radosław Majdan
fot. Instagram:@r_majdan

Radosław Majdan wrócił do aktywności w mediach społecznościowych po śmierci mamy, Haliny Majdan, która odeszła 10 lutego. Dla byłego sportowca był to ogromny cios, lecz w trudnych chwilach mógł liczyć na wsparcie Małgorzaty Rozenek i dzieci. 

- Są takie chwile w naszym życiu, gdy rodzina daje nam olbrzymie wsparcie i siłę, a dzieci są światłem, które rozświetla naszą drogę... - wyznał w pierwszym wpisie po pogrzebie Radek. 

Małgorzata Rozenek także doszła do siebie po rodzinnym dramacie i znowu pojawiła się w "Dzień dobry TVN", gdzie ostatnio została mocno postarzona na wizji. W dodatku pochwaliła się ogromnym sukcesem swojej fundacji wspierającej leczenia niepłodności. 

Redakcja poleca

Radosław Majdan wychudzony na zdjęciu z Małgorzatą Rozenek 

Majdanowie pochwalili się pierwszą wspólną sesją od czasu powrotu na Instagram. Małgosia i Radek zapozowali w eleganckich stylizacjach jak z żurnala - ona w ciemnej marynarce i dżinsowych dzwonach, on - w czarnym zestawie z golfem oraz beżowym płaszczu. Uwagę internautów przykuły jednak mocno wyszczuplone sylwetki małżonków, zwłaszcza nogi Radka wydawały się komentującym przeraźliwie chude. 

- A co to się stało z nogami Pana Radka? Coś chyba nie tak poszło ze zdjęciem. Niemożliwe, aby Pan miał aż tak szczupłe nogi - odnotowali followersi. 

- Photoshop robi swoje, to już choroba - mogli o sobie przeczytać polscy Beckhamowie. 

Posypały się również docinki, że Radosław ma "chude kije", przesadził z dietą i ogólnie przydałoby się mu "więcej mięska". W końcu głos zabrał sam Majdan. Na pytanie, czemu są z Gosią tacy chudzi, wyjaśnił: - Czarny wyszczupla. 

Faktycznie coś tu nie gra z nogami Radka, czy internauci jak zwykle szukają dziury w całym?