Obserwuj w Google News

Marina przeszła operację usunięcia nowotworu. Przygotowywała się do drugiej ciąży

2 min. czytania
15.01.2023 09:20
Zareaguj Reakcja

Marina Łuczenko-Szczęsna otworzyła się na temat nowotworu. Piosenkarka wyznała, że w zeszłym roku przeszła operację, przez co musiała zawiesić starania o drugie dziecko. Żona Wojciecha Szczęsnego podzieliła się szczegółami w niedawnym wywiadzie. 

Marina Łuczenko-Szczęsna
fot. Mateusz Jagielski/East News

Marina Łuczenko-Szczęsna od siedmiu lat jest żoną  Wojciecha Szczęsnego, bramkarza polskiej reprezentacji w piłce nożnej. W 2018 roku parze urodził się synek Liam. Piosenkarka zdążyła już wrócić na rynek muzyczny i rozwinąć się w roli lifestylowej influencerki. 

Niedawno Marina wystąpiła na Sylwestrze Marzeń TVP w Zakopanem, a jej powrotowi na wielką scenę towarzyszyły liczne wywiady. W jednym z nich artystka podzieliła się szczegółami na temat swojej choroby oraz przebytej operacji, przez którą musiała wstrzymać się ze staraniami o ciążę. 

Redakcja poleca

Marina Łuczenko-Szczęsna miała nowotwór jajnika

W sierpniu 2022 roku Marina wyznała, że ma za sobą operację usunięcia nowotworu. Nie zdradziła jednak, czego konkretnie dotyczyła groźna zmiana. Szczegółami piosenkarka podzieliła się dopiero ostatnio w programie TVP "Alarm!", gdzie wystąpiła razem z Wojciechem Szczęsnym.

Okazało się, że Marina miała usuwany nowotwór jajnika. O chorobie dowiedziała się przypadkiem w czasie wizyty u ginekologa. 

- To było na początku tamtego roku. Przyszłam do lekarza i po prostu chciałam się przygotować do kolejnej ciąży i dowiedziałam się, że mam nowotwór na jajniku i nie wiadomo, czy to jest rak, czy nie jest rak. Ale wiadomo, jak słyszysz słowo "nowotwór" w młodym wieku, to jest to po prostu cios w serce - wyznała poruszona piosenkarka. 

Szczęśni musieli zawiesić starania o drugie dziecko, a Marinę czekały badania i masa stresu związanego z wynikami. 

- Nagle wszystkie plany, które miałam legły w gruzach. Nagle się okazuje, że to wszystko jest w ogóle nieważne. Trzeba się skupić na zdrowiu - wspomina w "Alarmie!" Marina. 

Na szczęście, mimo groźnie brzmiącej diagnozy, zmiana okazała się łagodna i dało się ją usunąć operacyjnie. Marina wkrótce doszła do siebie, ale w wywiadzie przyznała, że był to dla niej przełomowy moment w życiu. - Pokazał mi, jak wszyscy jesteśmy w obliczu tego całego pędu malutcy - podsumowała żona Wojciecha Szczęsnego. 

Wygląda na to, że jeśli wszystko pójdzie pomyślnie, Marina i Wojciech Szczęsny mogą niedługo ponownie zostać rodzicami.