Obserwuj w Google News

Gwiazda TVN w żałobie. "Odeszła po długoletniej i ciężkiej chorobie"

2 min. czytania
13.01.2023 12:37
Zareaguj Reakcja

Maja Hirsch przekazała, że nie żyje jej mama. Aktorka znana z serialu "BrzydUla" zamieściła poruszający wpis, w którym pożegnała swoją ciężko chorą matkę. 

Maja Hirsh
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Maja Hirsch to aktorka znana m.in. z roli Pauliny Febo w serialu TVN "BrzydUla", a także szeregu ról filmowych, w tym w kinowym hicie "Jak się pozbyć cellulitu", za którą otrzymała nominację do Złotej Kaczki w kategorii Najlepsza aktorka.
W 2022 roku Maja Hirsch wystąpiła w reality show TVN "Przez Atlantyk". Prywatnie 45-latka znana była z wieloletniego związku z Jackiem Braciakiem, z którym ma córkę.  

Redakcja poleca

 

Maja Hirsch w żałobie. Zmarła mama aktorki 

Gwiazda "BrzydUli" rzadko dzieli się publicznie szczegółami prywatnego życia. Wiadomo jednak, że aktorka pochodzi z rodziny o korzeniach polsko-niemiecko-rosyjskich i tej mieszance zawdzięcza swoją niezwykłą urodę.

Ojciec Mai Hirsch był dziennikarzem niemieckiego pochodzenia, a mama Galina - Rosjanką, która pracowała jako tłumaczka. Aktorka znaczną część dzieciństwa spędziła w Rosji, mieszkając z mamą i bratem pod Moskwą. Niestety ukochana mama Mai Hirsch zmarła na początku tego roku po długiej i ciężkiej chorobie.

Maja Hirsch pożegnała mamę poruszającym wpisem w mediach społecznościowych. 

- Dziś pożegnałam wraz z całą rodziną i bliskimi moją Mamę, która odeszła 5 stycznia 2023 roku po długoletniej i ciężkiej chorobie. Odpocznij Mamo, kochane, czyste, wspaniałe serce, utrudzona duszo, cudowny przyjacielu i człowieku. Odpocznij... Kocham i kochamy Cię, zawsze będziesz z nami. Do zobaczenia - czytamy na Instagramie.

Do pogrążonej w żałobie Mai Hirsch popłynęły kondolencje. Wiadomością wzruszyły się także zaprzyjaźnione z aktorką gwiazdy, które również przekazały jej wyrazy współczucia.