Obserwuj w Google News

"Rolnik szuka żony": Ania Bardowska podpadła inetrnautkom. Wszystko przez zdjęcie

2 min. czytania
25.02.2023 15:55
Zareaguj Reakcja

Ania Bardowska wraz z mężem Grzegorzem zagnieżdżają się w nowym domu. Widok spiżarni nie przypadł fankom uczestników programu "Rolnik szuka żony" do gustu.

Ania Bardowska
fot. Ania Bardowska/Instagram

Ania Bardowska z show "Rolnik szuka żony" pochwaliła się swoją spiżarnią. Nie wszystkim spodobało się to, co zobaczyli w pomieszczeniu.

"Rolnik szuka żony": Ania Bardowska pokazała spiżarnię

Grzegorz i Ania to uczestnicy 2. edycji hitu TVP "Rolnik szuka żony". Chociaż od ich występu w show minęło już parę ładnych lat, nadal mają rzeszę fanów, która śledzi ich życie w internecie.

Redakcja poleca

W listopadzie 2022 roku para wraz z dwójką dzieci przeprowadziła się do nowego domu. Zakochani powoli urządzają swoje gniazdko. Ostatnio wykańczali spiżarnię. Na Instagram kobiety wpadła relacja, w której celebrytka pokazała jakie półki zakupiła i jak zamierza zorganizować przestrzeń.

Chociaż Bardowska nie była do końca zadowolona z jakości regałów, które nabyła, zupełnie inny element spiżarni przykuł wzrok wścibskich internautów. Tylko czekali, żeby wytknąć żonie rolnika błąd. Wszystko przez mleko w kartonie, które stało na podłodze. Bardowska postanowiła odpowiedzieć na wiadomości, które dostała od swoich obserwatorek.

Chciałam teraz uspokoić te wszystkie kobiety, które teraz do mnie wypisują "mleko w kartonie?! Ania!". Słuchajcie, krowy nie kupię, ale w butelce też mam.

Następnie zaprezentowała zdjęcie butelki mleka znanej marki. Chociaż para mieszka na wsi i żyje z uprawy buraków, nie hoduje żadnych zwierząt. Jak widać, niektórym naprawdę się nudzi i tak bardzo nie mają nic do roboty, że zaglądają do spiżarni obcych ludzi.

Redakcja poleca

"Rolnik szuka żony": kiedy emisja kolejnego sezonu?

Hit TVP nie przestaje cieszyć się popularnością. Widzowie oczekują na 10. sezon programu "Rolnik szuka żony". Kiedy trafi na antenę TVP1? Według portalu Wirtualnemedia.pl, 10. odsłona produkcji ma zadebiutować dopiero jesienią 2023 roku. Na razie nie zdradzono konkretnej daty premiery programu.

RadioZET.pl/Pomponik/Wirtualnemedia.pl