Obserwuj w Google News

"Rolnik szuka żony": program TVP zmienił życie uczestniczki w koszmar

2 min. czytania
22.01.2023 13:04
Zareaguj Reakcja

Kamila Boś z programu "Rolnik szuka żony" przeżywała prawdziwy dramat. Po udziale w show TVP nękali ją obcy mężczyźni.

Kamila Boś
fot. TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

Uczestniczka 8. edycji programu "Rolnik szuka żony" przekonała się na własnym przykładzie, że popularność nie zawsze idzie w parze z wyłącznie przyjemnymi doświadczeniami. Kamila Boś była nagabywana przez obcych mężczyzn.

"Rolnik szuka żony": Kamila Boś nękana przez mężczyzn

Hit TVP pomaga samotnym rolnikom i rolniczkom w poszukiwaniu miłości. Wiele par z programu "Rolnik szuka żony" rzeczywiście związało się ze sobą na stałe. Nie wszystkim jednak było pisane spotkanie odpowiedniej osoby podczas udziału w reality show.

Redakcja poleca

Chociaż Kamila Boś cieszyła się niezwykłym zainteresowaniem potencjalnych kandydatów i dostała rekordową liczbę listów od mężczyzn chętnych na wzięcie udziału w programie, finalnie z relacji z jej wybrankiem nic nie wyszło. Po jakimś czasie od zakończenia show, Boś rozstała się z Adamem.

W rozmowie z portalem Pomponik uczestniczka wyznała, że pojawił się jeszcze jeden problem. Popularność zdobyta w hicie TVP sprawiła, że Boś była nękana przez obcych mężczyzn, którzy poznali adres kobiety.

To było przerażające (...) Ja, broń boże, wtedy nie narzekałam, tylko po prostu się bałam tego, że oni do mnie przyjeżdżali. No bo wiadomo, to są obcy dla mnie ludzie, przede wszystkim mężczyźni. Nie wiem, komu otwieram drzwi. Często zdarzało się tak, bo bardzo dużo osób przyjeżdżało, mężczyzn, że będąc w domu nie otwierałam.

Trudno się dziwić Boś. Tym bardziej, że nie wszyscy absztyfikanci mówili wprost, jakie mają zamiary.

Jeden na przykład mówił, że okej, chciałby mnie poznać, chciałby się ze mną spotykać. A jeden był taki przypadek, że pan przyjechał z daleka do mnie. Przyszedł na pieczarkarnię i mówi do mnie, że ma przesyłkę. Ja mówię: "Jaką przesyłkę?". On: "A ja nic nie wiem, ja jestem tylko kurierem". (...) Otworzyłam list, a to był ten chłopak, który właśnie odjechał - zdradziła.

Na szczęście nic się nie stało, ale trzeba przyznać, że tego typu zachowania są niepokojące. Nachodzenie obcych osób i oszukiwanie ich, pod pretekstem "romantycznych" gestów, to wynik patriarchalnego charakteru naszego społeczeństwa, które wtłacza mężczyzną do głowy, że kobiety są "obiektem", który trzeba na różne sposoby "zdobywać".

Redakcja poleca

"Rolnik szuka żony": kiedy emisja kolejnego sezonu?

Hit TVP nie przestaje cieszyć się popularnością. Widzowie oczekują na 10. sezon programu "Rolnik szuka żony". Kiedy trafi na antenę TVP1? Według portalu Wirtualnemedia.pl, 10. odsłona produkcji ma zadebiutować dopiero jesienią 2023 roku. Na razie nie zdradzono konkretnej daty premiery programu.

RadioZET.pl/Pomponik/Wirtualnemedia.pl