Obserwuj w Google News

Elżbieta z "Rolnika" rozkręci biznes? Ma ambitny plan

2 min. czytania
23.02.2023 09:19
Zareaguj Reakcja

Elżbieta Czabator z "Rolnika" niedługo przechodzi na emeryturę. Ale to nie znaczy, że zamierza całkowicie zrezygnować z pracy. Swój wolny czas zamierza przeznaczyć na prowadzenie gospodarstwa agroturystycznego.

Elżbieta z "Rolnika" rozkręci biznes? Ma ambitny plan
fot. TRICOLORS/East News

Elżbieta Czabator z "Rolnik szuka żony" nie znalazła miłości w programie TVP. Mimo to nie traci głowy. Zamiast smucić się z tego powodu, ona skupia się na swoich planach. A są one nadzwyczaj ambitne. Uczestniczka "Rolnika" zamierza rozkręcić własny biznes.

Zobacz także: Rolnik szuka żony: Kamila i Stanisław są razem? Rolnik odpowiedział

Rolnik szuka żony. Elżbieta zakłada gospodarstwo agroturystyczne

Elżbieta nie jest typem osoby, która załamuje ręce i przejmuje się niepowodzeniami. Zamiast tego woli działać. Uczestniczka show TVP za dwa lata przechodzi na emeryturę, ale wcale nie zamierza spędzić jej bezczynnie. Chce zająć się agroturystyką.

Już teraz ma wszystko, czego potrzebuje do prowadzenia biznesu. Jest właścicielką posiadłości, którą planuje przerobić tak, by odpowiadała potrzebom gości. Posiada też wędzarnię i staw, w którym można łowić ryby. W najbliższym czasie Elżbiet zamierza zająć ię przygotowaniami do wystartowania z nowym biznesem. Jest to zadanie równie ambitne, jak i trudne do wykonania w pojedynkę. Czabator nie ukrywa, że mimo wszystko przydałaby jej się kolejna para rąk do pomocy nie tylko w sprawach biznesowych.

Nie szukam ideału. W moim wieku, po kilku bolesnych doświadczeniach, rozwodach, dobrze wiem, że ideałów nie ma. Chciałabym tę jesień życia spędzić z kimś, kto zasługuje na zaufanie, będzie dla mnie oparciem... No i muszę do niego poczuć "to coś", bo tak na zimno, nic z tego nie będzie - powiedziala w "Rewii".
Redakcja poleca

Źródła: RadioZET.pl/Rewia