Obserwuj w Google News

Rolnik szuka żony: Kamila i Stanisław są razem? Rolnik odpowiedział

2 min. czytania
20.02.2023 12:27
Zareaguj Reakcja

Stanisław z „Rolnik szuka żony” TVP był jednym z tych uczestników, na którego wylała się fala krytyki. Mężczyzna nie potrafił otworzyć się przed kamerami, a kandydatki trzymał na dystans. Rozmowy były sztywne i nie za bardzo się kleiły. Teraz uczestnik 8. sezonu „Rolnik szuka żony” zdradził, czy coś łączy go z… Kamilą.

Stanisław Kamila Rolnik szuka żony
fot. screen Facebook Rolnik szuka żony TVP

Stanisław i Kamila z „Rolnik szuka żony” byli uczestnikami 8. sezonu show TVP. Stanisław odesłał wszystkie kandydatki do domu i nie odnalazł miłości. Z kolei Kamila wybrała Adama, ale relacja szybciej się skończyła, niż na dobre się zaczęła. Rolniczka była oskarżana o kosmiczne wymagania względem przyszłego partnera. Od pewnego czasu chodzą plotki, że Stanisław i Kamila ze sobą kręcą.

Zobacz także:  Rolnik szuka żony: Kasia i Tomek potwierdzili rozstanie! Co się stało?

Rolnik szuka żony: Stanisław jest w związku z Kamilą?

Kamila po zakończeniu programu nie znalazła ukochanego. Z kolei Stanisław publikował zdjęcia z pewną dziewczyną, ale i z nią nie wypaliło. Jak w grudniu podawała „Wirtualna Polska” rolniczka i rolnik mieli znaleźć wspólny język.

„Para” świętowała urodziny Elżbiety – innej uczestniczki „Rolnik szuka żony”. Kamili miało zależeć, aby media nie dowiedziały się o rozwijającym uczuciu, a Stanisław jest na tyle skryty, że sam z siebie by nie ujawnił, że oddał serce Kamili. Ale czy te plotki mają jakiekolwiek pokrycie? Otóż nie.

Stanisław bardzo mało udziela się w mediach społecznościowych. Teraz zrobił wyjątek i zorganizował krótką sesję Q&A – pytań i odpowiedzi. Internauci skorzystali z okazji i zapytali o najbardziej gorącą kwestię: Stanisław w końcu jest, czy nie jest z Kamilą?

Redakcja poleca

Na początek Stanisław odpowiedział, że nie jest singlem i dodał dość sugestywny mem związany z rolnictwem. Wychodzi na to, że jego największą miłością pozostaje gospodarstwo. No dobrze, ale czy jest z Kamilą?

- Zakończmy to raz na zawsze. Nie byłem, nie jestem i nie będę – skwitował rolnik.

W kolejnych odpowiedziach krótko opisał, czym aktualnie zajmuje się na gospodarstwie. Stwierdził również, że nie żałuje udziału w „Rolnik szuka żony”.

Stanisław Kamila Rolnik szuka żony
fot. screen Instagram pytlarzsta
Stanisław Rolnik szuka żony
fot. screen Instagram pytlarzsta
Rolnik szuka żony: 8 największych skandali, afer i dramatów. Pamiętacie te historie? [GALERIA]
8 Zobacz galerię
fot. Rolnik szuka żony TVP/screen