Obserwuj w Google News

Kamila z "Rolnik szuka żony" chwali się brzuchem. Pisze o problemach

3 min. czytania
13.02.2023 12:05
Zareaguj Reakcja

Kamila Boś z "Rolnik szuka żony" pokazała zdjęcia jak zawsze szczupłej sylwetki i oznajmiła, że czuła się w niej... grubo. Gwiazda TVP uprawia body shaming, czy raczej zachęca do dbania o siebie?

Kamila z "Rolnik szuka żony" pokazała "nową" sylwetkę
fot. @kamila.bos/Instagram

Czy można schudnąć bez posprzątania w diecie i ćwiczeń? Niektórzy twierdzą, że tak, zdaniem dietetyków jednak podstawą jest mądre jedzenie połączone z aktywnością fizyczną. I wcale nie chodzi o to, by zarzynać się na siłowni, oraz jeść trawę — we wszystkim trzeba mieć umiar.

Piękna sylwetka to marzenie wielu z nas, nie każdy jednak potrafi je osiągnąć. Trzeba też pamiętać, że o ile nie szkodzimy sobie i nie doprowadzamy do chorób, powinniśmy postarać się kochać siebie takimi, jakimi jesteśmy. Problem miała z tym Kamila Boś z kultowego programu "Rolnik szuka żony". Blond gwiazda TVP oznajmiła fanom, że choć szczupła i nadwyraz atrakcyjna, miała problem z zaakceptowaniem własnego ciała!

Zobacz także: Kamila znalazła kogoś po programie. "Znaliśmy się już wcześniej"  

Kamila Boś z "Rolnik szuka żony" miała kompleksy. Czuła się za gruba

Jakie kroki podjęła Kamila ku poprawie tego stanu? Nie zaczęła nagle jak szalona katować się ćwiczeniami, nie odstawiła produktów, o których krążą legendy, że tuczą. O swojej walce o płaski brzuch opowiedziała na Instagramie.

Na swoim progilu Kamila regularnie raczy fanów nowymi fotkami, na których prezentuje szczupłą sylwetkę, pokazuje się w kobiecych strojach i zdecydowanie nie ma powodów do narzekania na zbędne kilogramy. Mimo to w ostatnim stories oznajmiła, że jeszcze w październiku nie była w stanie zaakceptować swojego ciała.

To są zdjęcia z 2 października, gdzie źle się czułam ze swoją sylwetką. Miałam wcześniej lepsze momenty, tutaj gorszy. Miałam wahania, nad którymi nie mogłam zapanować mimo siłowni i ostrożności z dietą

- pisze na Instagramie gwiazda "Rolnik szuka żony" TVP. Wszystko zmieniło się ponoć w mgnieniu oka, gdy zaczęła używać jednego cudownego produktu...

Odsetki od Zetki: Radio ZET pomoże Ci spłacić kredyt. Wyślij zgłoszenie

Redakcja poleca

Kamila z "Rolnika" zdradza sposób na płaski brzuch

Co pomogło Kamili zrzucić rzekome zbędne kilogramy i pokochać własne ciało? Celebrytka wypromowana przez Telewizję Polską twierdzi, że wystarczyły... suplementy diety. Jako cudowny eliksir wskazała zaś preparat wspomagający usuwanie nadmiaru wody z organizmu. - To zdjęcie po czterech miesiącach, gdzie dodatkowo wdrożyłam suplementację oraz pamiętałam o wodzie. Od października nic więcej nie zmieniłam, bez zabiegów na ciało w gabinetach — zapewnia.

Oczywiście jej wpisy na Instagramie okazały się reklamą konkretnego produktu, czy jednak fanki i fani powinni wierzyć w zbawienną moc promowanych przez celebrytkę preparatów? Suplementacja zawsze powinna zostać poprzedzona odpowiednimi badaniami i dostosowana do organizmu. Nadmiar wody w organizmie może zaś wywoływać niekontrolowane puchnięcie i obrzęki, a co za tym idzie, także złe samopoczucie.

Jak się go pozbyć? Warto zacząć nie od kupowania tabletek polecanych przez gwiazdy, a od podstaw — picia dużej ilości płynów (głównie wody, ale też np. naparów z pokrzywy) i zadbania o dostarczanie organizmowi błonnika w jedzeniu. W usuwaniu nadmiaru wody z organizmu pomagają też odpowiednio dobrane ćwiczenia. Krótką listę sześciu produktów, które pomogą wam pozbyć się problemu, znajdziecie tutaj:  6 produktów, które usuną nadmiar wody z organizmu. 

Kamila z "Rolnik szuka żony" czuła się gruba
fot. @kamila.bos/Instagram
Kamila Boś z "Rolnik szuka żony" pokazała płaski brzuch"
fot. @kamila.bos/Instagram