Obserwuj w Google News

Rolnik szuka żony: Kamila i Stanisław są razem? Szokujące doniesienia zza kulis

2 min. czytania
12.12.2022 18:04
Zareaguj Reakcja

Mimo zakończenia 9. sezonu „Rolnik szuka żony” wokół programu TVP nie cichnie. Jednak tym razem zszokowali uczestnicy poprzedniej, 8. edycji. Według doniesień Kamila i Stanisław są parą. Dla wielu to totalny szok.

Rolnik szuka żony
fot. screen Facebook Rolnik szuka żony TVP

8. edycja „Rolnik szuka żony” nie była szczęśliwa dla dwójki uczestników. Ani Kamila, ani Stanisław nie znaleźli w programie TVP swojej wyczekanej, drugiej połówki. A może szukali właśnie siebie? Internauci już spekulują, ponieważ Stanisław niedługo po zakończeniu nagrań miał poznać pewną kobietę.

Zobacz także:  Specjalny odcinek "Rolnik szuka żony 9" już w święta. Kiedy emisja?

Rolnik szuka żony: Kamila i Stanisław są razem?

Kamila na dobre zapisała się w historii programu „Rolnik szuka żony”. Atrakcyjna uczestniczka prowadząca hodowlę pieczarek naraziła się widzom. Narzekano na jej spore wymagania, a potem na niezdecydowanie. Chociaż wydawałoby się, że relacja z Adamem idzie do przodu, rolniczka postanowiła ją zakończyć.

Z kolei Stanisław zaimponował widzom swoją willą, ale z odcinka na odcinek działo się coraz mniej. Nie potrafił otworzyć się przed kamerami, a kandydatki trzymał na pewien dystans. Widać było, że rozmowy się nie kleją – w ostateczności został sam.

Redakcja poleca

Stanisław po zakończeniu programu znalazł dziewczynę niezwiązaną z „Rolnikiem” i zniknął z internetu. Kamila, bardzo aktywna w mediach społecznościowych, nie zdradzała, czy kręci się obok niej jakiś amant. Teraz „Wirtualna Polska”, opierając się na doniesieniach internautów, podaje, że rolnicy znaleźli wspólny język.

Kamila i Stanisław wspólnie świętowali urodziny Elżbiety – rolniczki z 8. edycji programu, która ostatecznie zawiodła się na swoim wyborze. Jak podaje „Wirtualna Polska”, Kamili ma zależeć, aby media nie dowiedziały się o rozwijającej się miłości, a Stanisław jest na tyle skryty, że sam nie puści pary z ust.

RadioZET.pl/Wirtualna Polska

Rolnik szuka żony: 8 największych skandali, afer i dramatów. Pamiętacie te historie? [GALERIA]
8 Zobacz galerię
fot. Rolnik szuka żony TVP/screen