Zamknij

Roksana z "Rolnik szuka żony" jest w ciąży. Zdradziła płeć dziecka

08.12.2022 15:42

Roksana z hitu TVP "Rolnik szuka żony 8" jakiś czas temu poinformowała, że jest w ciąży ze swoim narzeczonym. Teraz była kandydatka Stanisława zdradziła, jakiej płci będzie ich dziecko. Opublikowała też zdjęcie z ciążowej sesji. 

Roksana z "Rolnik szuka żony 8"
fot. Instagram:@schminkenbysarna

Roksana z "Rolnik szuka żony 8" TVP była jedną z trzech kandydatek Stanisława Pytlarza. Urocza blondynka o sarnich oczach niestety nie zdołała podbić serca wybrednego gospodarza i razem z resztą dziewczyn została odesłana do domu. Kilka miesięcy po udziale w programie TVP Roksana wyznała, że ma partnera, a w czerwcu pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym.

Niedawno narzeczeni nagrali piosnkę "Ujawnienie", występując jako duet Sarna & Kaes. W tekście pojawiło się nawiązanie do udziału Roksany w "Rolnik szuka żony". Niespodzianek było jednak więcej, bo wkrótce Roksana wyjawiła, że razem z Kamilem spodziewają się dziecka. 

Rolnik szuka żony: Roksana jest w ciąży. Ujawniła płeć dziecka

Pod koniec listopada Roksana opublikowała zdjęcia z sesji ciążowej i potwierdziła, że niedługo po raz pierwszy zostanie mamą.

- Dziecko to uwidoczniona miłość. Przed Nami egzamin z życia - napisała pod ujęciami sporych już krągłości.

Z kolei z najnowszego wpisu internauci mogli się dowiedzieć, jakiej płci będzie dziecko Roksany i Kamila. Przyszli rodzice wyznali, że czekają na chłopca. 

- Mam Anioła, a ma na imię SYN - napisała Roksana.

Jej ukochany dodał u siebie na profilu, że 6 grudnia otrzymał najpiękniejszy prezent w swoim życiu. - Będzie syn! - obwieścił obserwatorom Kamil Smoliński. 

Pod postami sypią się gratulacje oraz życzenia dla przyszłych rodziców. Przypomnijmy, że nie tylko Roksana cieszy się z macierzyństwa. Niedawno synka urodziła inna kandydatka Stanisława, Ola

Zobacz także: Asia z "Rolnik szuka żony" wyznała prawdę o swojej ciąży. Nikt nie wiedział o jej dramacie 

loader