Obserwuj w Google News

"Wszyscy mieli nas dość": Ada i Michał z "Rolnik szuka żony" o programie

2 min. czytania
22.02.2023 10:12
Zareaguj Reakcja

"Rolnik szuka żony" to program Telewizji Polskiej, w którym wiele osób znalazło miłość. Tak było w przypadku Ady i Michała. Para wróciła wspomnieniami do chwil na planie "Rolnika". 

Rolnik szuka żony
fot. Piotr Matey/TVP/East News

Ada i Michał z "Rolnik szuka żony" o programie. To jedna z tych par, która zakochała się w sobie i postanowiła zostać razem po zakończeniu prac na planie. Ada i Michał z dziewiątej edycji "Rolnika" zdążyli się już zaręczyć. Teraz wrócili pamięcią do momentu, w którym powstawały odcinki.

Zobacz także: Rolnik szuka żony: Mateusz nie ukrywa szczęścia. Pokazał urocze zdjęcia

"Wszyscy mieli nas dość": Ada i Michał z "Rolnik szuka żony" o programie

Dziewiąta edycja "Rolnik szuka żony" z pewnością zapadła widzom w pamięci. Większość uczestników znalazła miłość. Wśród nich warto wyróżnić Adę i Michała, którzy szybko zdali sobie sprawę z tego, że nie potrafią żyć bez siebie. Ada zamieszkała z Michałem i pomaga mu w codziennych obowiązkach.

Redakcja poleca

Jak podaje portal teleshow.wp.pl, Ada postanowiła powspominać pierwszą randkę z ukochanym. Zdradziła, że nie czuła się wtedy dobrze.

Ja wtedy nie czułam się najlepiej, miałam okropny ból brzucha. Było to naprawdę tragiczne. W chwili, gdy siedzieliśmy już przy kolacji, przy szampanie, dookoła piękne widoki, wtedy już było ze mną naprawdę źle - wspomina Adrianna.

Ada dodała, że mewa zostawiła też niespodziankę na jej białej sukni. Dziewczyna miała wpaść w panikę i pobiec do łazienki, by pozbyć się plamy. 

- Mina wszystkich ludzi, którzy towarzyszyli nam na planie, była bezcenna - wspomina.

Ulubiona para widzów zdradziła też, że często nie potrafiła zachowywać się poważnie.

U nas na planie w ogóle było śmiesznie do tego stopnia, że już wszyscy mieli nas dość, cała ekipa. Ciągle mieliśmy głupawkę, jak tylko widzieliśmy kamery, ale ogólnie było śmiesznie - tłumaczą.

Odsetki od Zetki: Radio ZET pomoże Ci spłacić kredyt. Wyślij zgłoszenie

Zobacz także: Smaszcz i Kurzajewski zostali dziadkami? Paulina wygadała się przez przypadek

RadioZET.pl/teleshow.wp.pl

Gwiazdy zwolnione z TVP
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News