Obserwuj w Google News

Smaszcz i Kurzajewski zostali dziadkami? Paulina wygadała się przez przypadek

2 min. czytania
22.02.2023 08:18
Zareaguj Reakcja

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski od dawna wyczekiwali momentu, w którym ich wnuczka przyjdzie na świat. Choć oboje starali się utrzymywać w tajemnicy informacje o zbliżających się narodzinach, Paulina nieopatrznie mogła zdradzić za dużo. Na jej instagramowym profilu pojawił się post, w którym nazwała się babcią.

Paulina Smaszcz została babcią? Wygadała się przez przypadek
fot. Agnieszka Sniezko/East News

Pomimo tego, że w ostatnim czasie jego życie prywatne zwraca uwagę tabloidów, Maciej Kurzajewski powstrzymuje się od dzielenia z nimi wszystkimi szczegółami. Za to Paulina Szmaszcz jest bardziej wylewna. Samozwańcza "kobieta petarda" znana jest ze swojego wybuchowego charakteru. Wielokrotnie wypominała swojemu eksmężowi błędy i zarzucała mu zaniedbania wobec dzieci. Nie jest znana z powściągliwości. Tym razem także można odnieść wrażenie, że napisała zbyt dużo.

Zobacz także: Kurzajewski wróci do Smaszcz? Wróżka wyczytała jej los z kart

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski zostali dziadkami?

Kiedy fani dowiedzieli się, że zwaśnieni eksmałżonkowie zostaną dziadkami, w internecie zawrzało. Dla Kurzajewskiego i Smaszcz oczekiwanie na narodziny wnuczki było wyjątkowym czasem.

Pewnie, kiedy już ta cudowna dziewczynka pojawi się na świecie, to ja będę miał przyjemność powiedzieć, jakie imię dostała od rodziców. Najważniejsze jest to, żeby urodziła się zdrowa i aby to szczęście, które rozleje się w tej rodzinie i u mnie też, bo czekam na ten moment, będzie czymś, co zapamiętamy na bardzo długo, bo sam wiem, że ten moment oczekiwania i narodzin, to są jedne z najpiękniejszych chwil w naszym życiu - skomentował w wywiadzie dla Jastrząb Post Kurzajewski.

Później z szacunku do swojego syna i jego żony trzymali język za zębami. Do czasu...

Zobacz także: Paulina Smaszcz zapowiada ogromne zmiany. „Czekam na sygnał od syna”

Paulina Smaszcz zdradziła za dużo?

W jednym z ostatnich postów, które Paulina Smaszcz, mogła przez przypadek zdradzić zbyt wiele. Opublikowała nagranie, w którym chwali się stylizacją i make-upem, ale to nie one zwróciły uwagę internautów i serwisów plotkarskich. W opisie do film nazwała się "babcią petardą".

Czy w ten sposób zdradziła sekret swojego syna?

Odsetki od Zetki: Radio ZET pomoże Ci spłacić kredyt. Wyślij zgłoszenie

Redakcja poleca

Źródła: RadioZET.pl/JastrzabPost.pl/Instagram: @paulina.smaszcz