Obserwuj w Google News

Mama Antoniego Królikowskiego komentuje zatrzymanie syna. Ma dość

2 min. czytania
22.02.2023 10:02
Zareaguj Reakcja

Antoni Królikowski od kilku dni jest na językach mediów. Po zatrzymaniu przez policję i po upublicznionych wynikach narkotestu 34-letni aktor zmaga się z ogromną krytyką – od internautów, po prawników i lekarzy. Media podają, że sprawą ma zająć się prokuratura. Małgorzata Ostrowska-Królikowska w rozmowie z RadioZET.pl, skomentowała to, co dzieje się wokół jej syna.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska Antoni Królikowski
fot. VIPHOTO/East News, TRICOLORS/East News

Antoni Królikowski został zatrzymany 18 lutego. Do tej pory Małgorzata Ostrowska-Królikowska nie komentowała głośnej sprawy. Aktorka zawsze mocno wspierała syna, gdy tylko wpadał w kłopoty. Tym razem nie zabrała głosu pod jego oświadczeniem. Mama 34-latka jest zdania, że syn jest dorosły i sam odpowiada za swoje czyny.

Zobacz także:  Antek Królikowski w opałach. Sprawą zajęła się prokuratura

Małgorzata Ostrowska-Królikowska komentuje zatrzymanie Antka Królikowskiego

Antoni Królikowski po zatrzymaniu przez policję wydał oświadczenie, w którym tłumaczy, że był trzeźwy i nie zażywa narkotyków, a jedynie medyczną marihuanę. 34-latek choruje na stwardnienie rozsiane. Narkotest funkcjonariuszy wykrył THC, gdy aktor przebywał w swoim samochodzie.

Wbrew wcześniejszym doniesieniom w aucie nie znaleziono żadnych podejrzanych substancji. Antoni Królikowski ma jedynie zatrzymane prawo jazdy. Teraz sprawą zajmują się odpowiednie organy – należy jeszcze poczekać na wyniki badań krwi. Zdarzeniu ma też przyjrzeć się Prokuratura Okręgowa w Warszawie.

Feralne zatrzymanie z pewnością zburzyło spokój rodziny Królikowskich. Antoni musi usprawiedliwiać się przed mediami, a jego mama, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, woli nie mieszać się w tabloidowe dyskusje i odcina się od sytuacji. W końcu sprawa dotyczy tylko i wyłącznie jej syna. W rozmowie z portalem RadioZET.pl przedstawiła swoje stanowisko.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska radzi, aby wszelkie pytania kierować do Antoniego Królikowskiego. Ona sama nie chce przekraczać pewnych granic.

Redakcja poleca

- Syn jest dorosły, kilka dni temu skończył 34 lata, podejmuje własne decyzje i ponosi ich konsekwencje – odpowiedziała nam mama aktora.

Spytaliśmy Małgorzatę Ostrowską-Królikowską również o samopoczucie Antoniego po całym zajściu. Aktorka zaznacza, że to sprawa osobista 34-latka. Dopytaliśmy również o jej wiedzę odnośnie stosowania medycznej marihuany.

- Diagnoza dotycząca stwardnienia rozsianego u Antka jest opinii publicznej powszechnie znana. Jest to zarówno jego osobista tragedia, jak i dramat całej naszej rodziny – powiedziała portalowi RadioZET.pl pani Małgorzata. Poprosiła też o zrozumienie całej sytuacji.

Małgorzacie Ostrowskiej-Królikowskiej dziękujemy za informację i całej rodzinie życzymy dużo siły.

10 polskich gwiazd które miały poważne problemy z prawem
10 Zobacz galerię
fot. Mateusz Jagielski/East News, VIPHOTO/East News, ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News